Firefox źle wyswietla stronę orange.pl

orangekq.th.jpg

tak to wygląda,na IE wyświetlana jest ok,ale za to długo się ładuje

To wyczyść tempy, historię, cookies i spróbuj. Na ten temat napisano już sporo na forum.

Witam.

Jeśli używasz dodatku Adblock Plus lub innego, który blokuje reklamy, elementy flash, java - wyłącz je.

Być może trzeba zaktualizować JRE.

Wyczyść całą historię,łącznie z ciasteczkami ze wszystkich dni (zaznacz WSZYSTKO,bo jest chyba domyślnie tylko z DZISIAJ zaznaczone),możesz użyć do tego także programu CCleaner.Włącz tryb awaryjny firefoxa, start > programy > mozilla firefox > tryb awaryjny i spróbuj wczytać stronę.Jeśli normalnie się wczyta to wykonaj w normalnym trybie standardową diagnostykę http://www.mozillapl.org/wiki/Standardo … a:_Firefox

Masz zainstalowane jakieś dodatki do firefoxa?

najczęściej jest to wina dodatku adblockplus

:slight_smile:

Dzięki,problem stwarzał adblock

Raczej jego konfiguracja. Jak się bezmyślnie blokuje wszystko jak leci, czy używa filtrów dostępnych w sieci, to takie są efekty. U mnie przy adblocku, wszystko działa normalnie.

Chyba jest tak jak piszesz. Używam AdBlocka od dawna, sprawdziłem i Orange.pl też wyświetlana jest u mnie prawidłowo. Przyznaję się jednak że wcale nie wysilam się przy konfiguracji AdBlocka. Pozdrawiam.

Nawet jak ktoś ma kilka/kilkanascie subskrypcji filtrów i czasem mu coś zablokują właściwego to akurat w adblocku są to dwa kliknięcia myszą na ikonę dodatku i zaznaczenie pola o wyłączeniu blokowania na danej stronie. Więc nie jest to aż taki problem.

jasne, to chyba najlepszy dodatek do firefoxa :slight_smile: :slight_smile:

ja już stosuję bardzo długi czas i już zapomniałem jak wyglądają reklamy :smiley: :smiley:

U mnie wyświetla się prawidłowo na Firefoxie. Weź zrób porządek w kompie, powinno pomóc!

Kiedyś w podobnie durny sposób Firefox otwierał mi Interię.pl(niektóre strony), w awaryjnym było o.k. Nie pomagały żadne kombinacje. Wyjściem okazało się odinstalowanie Firefoxa,dokładne “pozamiatanie” wszelkich śladów po nim(tylko zakładki w kopii pozostały) i zainstalowanie na nowo.ABP również dodany i nie “psoci”. Może to będzie wyjściem dla ciebie. Pozdrawiam.