Firefox- zmiany w zakładce prywatność nie zapisują się

Witam

Panowie proszę was o pomoc w zapisaniu ustawień w mozilla firefox w zakładce prywatność - gdy zmieniam opcje na “będzie używał ustawień użytkownika” to po zatwierdzeniu dalej wraca mi do “będzie pamiętał historię”. Próbowałem już wszystkiego co mogłem z moja wiedzą tj deinstalacja, usuniecie folderów z program files oraz roamingu(folder ukryty), szukałem po necie i zastosowałem się do tego opisu:

Całkowita deinstalacja Firefoxa:

Krok I

Start -> Panel sterowania -> Dodaj lub usuń programy

Tutaj wyszukujemy na liście Mozilla Firefox i deinstalujemy.

Krok II

C:/Documents and Settings/twój_profil/Dane aplikacji/Mozilla

I usuwasz katalog Firefox

Krok III

C:/Program Files

Usuwasz katalog Mozilla Firefox

Krok IV

Edycja rejestru:

start -> uruchom -> regedit

Wyszukujesz i kasujesz klucze:

HKEY_CLASSES_ROOT\FirefoxHTML

HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes\Applications\firefox.exe

HKEY_CURRENT_USER\Software\Mozilla

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\mozilla.org

Po czym zrestartowałem kompa i zainstalowałem wersje 17.0 i dalej to samo tzn nie mogę zmienić tych ustawień- chodzi głównie o ciasteczka bo ilekroć wchodzę na jakąś stronę to mnie informuje ze nie akceptuje.

Co muszę jeszcze zrobić bo gdzieś zapewne w systemie mam zapisane te ustawienie i nie wiem gdzie go znaleść albo co mam zrobić

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Sebastian

Zmieniasz cokolwiek po wybraniu będzie używał ustawień użytkownika? Czy zostawiasz tak jak było tylko wybierając opcję z listy?

nic nie zmieniam ale jak o tym wspomnialeś to tak zrobiłem i poki co zapisało ustawienia Hm takie proste a na to nie wpadłem

To dlaczego jak wchodzę na strony wyświetla się informacja o ciasteczkach?

Bo jest taki wymóg od właścicieli stron.Tu masz filtr do adblock- http://lubieciasteczka.net/