Firefox - zwolnione ładowanie stron w wersji 7

Witam

Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu:

Po wczorajszej automatycznej aktualizacji Firefoxa z wersji 6.02 do wersji 7.0, dramatycznie spadła prędkość ładowania się niektórych stron. Dochodzi do sytuacji, gdzie dana strona “zawiesza się” w nieskończoność, powodując gwałtowne obciążenie procesora, bez żadnych widocznych efektów.

Powrót do poprzedniej strony, następnie ponowne kliknięcie linku, pomaga, lecz nie za każdym razem.

Odinstaluj Firefoxa, skasuj cały jego profil, a następnie postaw od nowa przeglądarkę Firefox 7.0.

Tylko przedtem wyeksportuj zakładki do pliku i spisz wszystkie zapisane hasła (albo zrób screenshot) …

Dziękuję za porady.

Deinstalacja nie pomogła. Czysty Firefox, bez żadnych dodatków w wersji 7 dalej się zawiesza.

PS. Załadowałem poprzedni profil przy użyciu Mozilla Backup, problem występuje w obu przypadkach.

PS.1Odinstalowywałem Firefoxa programem Revo Unistaller, przeczyściłem komputer CCleanerem.

Ja też miałem ten problem, choć nie w tak szerokim zakresie. Moim zdaniem problem znika po instalacji Aurory - jest w pełni stabilna, żadnych problemów, a jednocześnie pozostaje ci wersja 7 ze wszystkimi ustawieniami.