Firefox

witam mam problem z firefoxem przy otwieraniu strony wyskakuje komunikat a wlasciwie ostrzezenie < dokument nie zawiera zadnych danych>i otwieranie stronki jest zatrzymane dopiero po zamknieciu tego ostrzezenia stronka otwiera sie do konca ale nie zawsze czasen trzeba powtorzyc cala operacje nie wiem jak to usunac bo przyznam ze mnie to troche wkurza prosze o pomoc :frowning: 8) :twisted: :stuck_out_tongue: 8) :-o

ja mam ten sam problem i też nie wiem co znim zrobić :o :o :o :o

Witam,

jedyna polecana rada to zabawa z cachem, zresztą sami zobaczcie TUTAJ i TUTAJ. Może coś pomoże.

Mniej więcej to samo po polsku + inny trop

i ja prosze o pomoc!!!Dlaczego jak kasuje historie ,to automatycznie giną mi adresy stron ktore odwiedzalem nie ma tego na innych przegladarkach. Np na ie hostoria znika ale adresy na rozwinieciu pozostają .Prosze o pomoc i pozdrawiam pk

Post 2

oczywiscie ten problem mam na firefoxie pozdrawiam

Musg nie pisz dwóch postów pod sobą użyj opcji zmień.

Ja też jak usunę historie to mi giną transfery ale nie uważam tego za problem

czery i wpisujesz ponownie adresy Twoich ulubionych stron.Gratuluje ,ale to niepotrzebna robota.powiedz lepiej czy jest na to lekarstwo,zamiast klepac adresy na nowo.Pozdrawiam

a co moze byc powodem ze jak instaluje firefox 0.9.3 jest oki a jak zainstaluje 1.0 to juz wyskakują jakies bzdurki w szarym oknie na czerwnono???

Sam sobie odpowiedziałeś :slight_smile: :

dziwne ale wlasnie mam wiecej pytan niz na początku ale oki mzoe byc juz mam spokoj dziala poprawnie chyba cos poprawili w firefoxie albo cuś… :lol: