Firefox

:frowning: Witam! Proszę o wyjasnienie problemu. Po 2 dniowej próbie ściągnałem Mozilla Firefox 0.8 i zainstalowałem. Niestety nie otwiera się, a do tego przestał funkcjonować Firebird- wyskakuje komunikat “Error launching browser window: no XBL binding for browser”, dobrze że miałem jeszcze instalator Mozilla 1.6. Dzięki, pozdrowienia. :oops:

u mnie jest tak samo. To znaczy po prostu się nie otwiera. Musiałem wrócić do poprzedniej wersji :frowning:

Proponowałbym najpierw odinstalować stary Firebird, usunąć pozostałości i dopiero potem instalować Firefox. Zakładki, hasła i inne można zachować i odtworzyć przy pomocy Mozilla Backup 1.2.2

Witam! Niestety,po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu Firefox nie otwiera się, a przy próbie otwarcia Firebirda wyskakuje komunikat jak w poprzednim poście :o

Witam! Pomocy, teraz nie mam ani firebirda,ani firefoxa. Czy jest w stanie ktoś mi pomóc?

Jeśli już nic innego nie pomoże - usuń profil z folderu x:\Documents and Settings\xxx\Dane aplikacji (folder Phoenix), po odinstalowaniu - całą zawartość folderów w stylu Mozilla Firefox/Firebird z program files i spróbuj ponownie :wink: