Firefox

(Adrian Nie) #1

Mam na kompie roz. 800x600 i gdy zalaczam wasza strone to w przegladarece nie mieszcza sie ikonki :? "forum" i "sklep" zamiast po prawej stronnie, to mam po lewej. I sa one nie czytelne i nachodza na siebie. Nie moge nawet na nie kliknac. Gdy dam na 1024x768 wszytsko jest git. Jak mam sobie z tym poradzic? :frowning:

(JNJN) #2

Bo stronka ma ma艂y problem z rozdzielczo艣ci膮 800x600.

Na razie tak b臋dzie,u偶ywaj 1024x768.

(Adrian Nie) #3

Aha :? Ale mi sie tak tylko dzieje na firefoxie :evil: Na IE6 normalnie mi dziala strona :cry:

(lazikar) #4

Prze艂膮cz na 1024x768. Innego jak narazie rozwi膮zania nie ma.

(Adrian Nie) #5

Hmm... wiec firefox jest lepszy od IE??? ...a nie umie sobie z tym poradzic :frowning: Pytanie wiec dalczego IE normalnie wyswietla strone?

(Monczkin) #6

Adrian

FF nie radzi sobie z kilkoma rzeczami - jak np. niekt贸re skrypty java

IE nie radzi sobie z kilkoma rzeczami - jak np. poprawn膮 obs艂ug膮 niekt贸rych plik贸w graficznych

cz臋艣c rzeczy jest spowodana nie trzymaniem si臋 mi臋dzynarodowych standart贸w, inne wynikaj膮 z winy programist贸w, wi臋c nie ma co si臋 tutaj k艂贸ci膰, co lepsze, co gorsze.

wa偶niejsze jest tutaj bezpiecze艅stwo przegladania www, a tu FF wed艂ug mnie prowadzi - i to dla mnie si臋 to liczy najbardziej, wygoda u偶ytkowania, dodatkowe rozszerzenia

(Adrian Nie) #7

No to szkoda :frowning: Oby nastepna wersja miala to poprawione 8) bo ja wole 800x600. Cuz, ta wada i tak nie przekona mnie do uzywania IE :x :x :x THE END

>>> Post 2 <<<

http://www.mozillapl.org/forum/about-13 ... 5023ec03d3

interesujacy topik

Uzywaj funkcji zmie艅. Lazikar

To raczej nie jest wina FF, tylko 藕le zrobionej strony.

(adpawl) #9

Faktycznie strona nie le偶y w 800x600, sam lisek tego nie ukrywa...

Mo偶e to si臋 kiedy艣 zmieni...

Ale faktem jest, 偶e FF (zreszt膮 nie tylko on :frowning: ) nie trzyma si臋 standard贸w, a jak to si臋 ma do poprawno艣ci wy艣wietlania stron?

Ci co si臋 na powa偶nie zajmuj膮 webmasteringiem dobrze wiedz膮 jakie yaya s膮 np. z CSSem... - Stronka mo偶e by膰 FullZgodna, a nie zaskoczy :twisted:

(Monczkin) #10

adpawl no niestety :frowning:

ale jak to m贸wi膮 - to co jeden cz艂owiek wymy艣li艂, drugi potrafi skutecznie popsu膰, no ale od tego jeste艣my, 偶eby to zmienia膰 :slight_smile:

FF i tak zrobi艂 du偶e post臋py :slight_smile: pierwsze wersje ff mia艂y du偶o wi臋cej k艂opot贸w