Firefox

Witam dlazcego ff nie otwiera mi stron ? jesli klikne na ff , otwiera sie pusta strona , mam ustawiona jako strone domowa interia , nic wogole nie dziala nawt zakladki ???prosze o pomoc :o :o :o :o

firewall blokuje?

stefe nie bo wczesniej dzialal tylko to zaczelo sie od tego czasu jak zainstalowalem ff1.0.5 cos sie chyba przestawilo tylko co?? :o

skąd wyczarowałeś taką wersję :-s

http://di.com.pl/str/8826.html z tad

:slight_smile: Spróbuj 1.0.3 jak i zobacz czy bedzie działać :?

hmm mam 1.0.4 wiec nie rozumiem czy jest sens 1.0.3 :o :o :o :o :frowning:

:oops: Sorki błąd jak mówisz że -

To zainstaluj 1.0.4 może tamta ma jakieś niedociągniecia!

sory ale nie precyzyjnie sie wyrazilem otoz: mialem ff1.0.4 ale znalazlem na necie ff1.0.5 i zainstalowalem ale kiepsko smigala tez sie zacinala wiec wywalilem a zostala ff1.04 no i teraz ona sie zacina?? :o :o :o :o :o

edyp na Twoim miejscu odinstalowałbym to, wyczyścił rejesrt i skasował folder profilu… dopiero wtedy zainstaluj stabilną wersję 1.0.4 :roll:

Wersja 1.05 działa bardzo dobrze bo sam ją mam od dość dawna. Ja stawiam na jakiegoś syfa. Przeskanuj kompa Ad-Aware, itp. programami.

DUCH jak skasowac folder profilu?? :oops: :oops: :oops: :oops:

a jaki masz system :?:

w XP musisz włączyć pokazywanie ukrytych plików i folderów i ścieżka:

C:\Documents…_ nazwa użytkownika\Dane Aplikajcji\Mozilla_ to jest folder z profilami :slight_smile:

wszystko możliwe, że jest jak gdyba Pawek :-s

skanowałeś na szkodniki :?:

Dla ścisłości - 1.0.5. Jest to różnica.

Zalecam zainstalowanie 1.0.4 i sprawdzenie, jak będzie, mimo wszystko, 1.0.5 jest odicjalnie wersją niestabilną.

I sprawdź tego firewalla dla pewności.

Nie ma żadnej różnicy w tym przypadku. Ponadto 1.0.5 nie wydaje mi się wersją niestabilną, gdyż program sam się chciał do niej zaktualizować za pomocą Auto-Update.

Co do skanowania przeciwko syfom, bardziej polecam Microsoft AntiSpyware dokładniejsz przeszukuje, skuteczniej kasuje :wink: