Firefox

(March02) #1

dfzisiaj pojawił sie taki problem w ff:

schowek011mx.th.jpg

jak to zrobić zeby było wszystko w porządku??

(Duch) #2

instalowałeś jakies nowe rozszerzenie :roll:

(March02) #3

nie

instalowałem dzis najnowszą wersje 1,07 ale po pierwszym restarcie kompa bylo wzystko w porzadku

(Duch) #4

coś się jednak wysypało :?

jeśli chcesz to naprawić "na kata" to skasuj profil w katalogu Mozilla (documents & settings)

(squeet) #5

Ja miałem taki bubel jak zainstalowałem wersję 1.5 , która nie jest kompatybilna z niektórymi rozszerzeniami... Musiałem wszystkie przeinstalować, a niektóre wyrzucić... Spróbuj:

Narzędzia -> Rozszerzenia

Prawym przyciskiem na każde i zaznacz Wyłącz

Zrestartuj i zobacz. Jeśli będzie ok, włącz po kolei każde rozszerzenie, ale po włączeniu każdego restart.

Poza tym -> Jesli masz rozszerzenie bbcode , to wyłącz tylko je... Ja zrobiłem update do nowej wersji i mi się wysypało!

(Edgarmks) #6

jezeli nic nie da porada DUCH-a to spróbuj przeinstalowac FF

(El Presidento) #7

Jest to zwiazane z wtyczk Download StatusBar po aktualizacji własnie tak robi :roll:

Usun ja...

Nightly Tester Tools zainstalujcie tą wtyczke i zobacz które nie sa do tej wersji i wywal. :stuck_out_tongue:

(Szeryf118) #8

Ja mam ten sam problem i przyłączam się do Marcha.

Tempest 8)

(Duch) #9

niekoniecznie :lol:

czasem po aktualizacji jakiejkolwiek wtyczki FF się wysypuje (u mojego kuzyna wysypało się po Optimoz Tweak), a u mnie niedawno po Statusbar Clock 8)

najlepiej jest odinstalować ostatnie aktualizacje i instalować je samemu z mozilla.org na przykład :slight_smile:

(Pzontek) #10

zbyt brutalne rozwiązanie :wink:

trocisz w ten sposób wszystkie zakładki itp,

Wystarczy wejśc w profil i usunąć plik o nazwie chrome (ale przed tym usuwasz FF) i potem instalujesz i po sprawie :wink:

plik chrome znajdziesz:

mójKomp->document and settings->(imie Usera jest to ukryte)->Dane aplikacji->Mozzilla i tam szukasz tego pliku