Firefox

(Szfagier5) #1

niech mi ktos prosze powie dlaczego jak chce cos sciagnac mozilla i klikam pobierz w nowo pojawianoym okienku wyskakuje blad ,ze program musi zostac zamkniety itp

moze to ze zainstalowalem FlashGet ,tylko ze po odinstalowaniu go i pzegladarka (klcze rowniez) problem sie pojawil ponownie

jakies mile sugestie?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Marcinm93) #2

A masz najnowsz膮 wersj臋 FireFox'a - 1.5.0.1?

(matiit) #3

spr贸buj zainstaloiwac firefosa na innej partycji.

Robisz aktualizacje systemu?

(Szfagier5) #4

mam

zainstalowalem dalej nie dziala

tak robie aktualizacje systemu

(matiit) #5

A szkodnik贸w nie masz?

(Monczkin) #6

szfagier uruchom FF w trybie "safe mode" i zobacz jaki b臋dzie objaw. Prawdopodobnie b臋dziesz musia艂 usun膮膰 FF ca艂kowicie z systemu 艂膮cznie z rejestrem.

(Szfagier5) #7

a wiec uruchomilem ,dalej podobny blad

chcialem jeszcze dodac ze to nie tylko przy sciaganiu ogolnie zauwazylem ze przy wszystkich opcjach ktore FF ma zrobic

np

cos zapisac w ustwieniach itp

FF usunolem lacznie z rejestrem przed wystawieniem tego topicu i nic nie pomoglo

jakies kolejne pomysly, strasznie mi zalezy zeby dzilala mi prawidlowo przegladarka ,moze powinienem wstawic loga ??moze cos lezy w glebi :twisted: :twisted: :twisted:

(Tomek Zamlynny) #8

a sprawa firwall :?: jak sie przedstawia :?:

(Szfagier5) #9

jesli o to ci chodzi to nie ,nie blokuje mi FF ,ale dla pewnosci sprawdzilem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(Tomek Zamlynny) #10

czy posiadasz SP2 :?:

(lazikar) #11

W okienku masz opcje wiecej. Powiedz co tam masz za info.

(Tomek Zamlynny) #12

jeszcze jedno sprawdz co tam pokazuje podgl膮d zdarze艅 start-> uruchom-> eventvwr.msc Aplikacje

(Szfagier5) #13

tak posiadam

sorki Lazikar ale nie kojaze gdzie sa te opcje "wiecej" . potrzebowal bym leciutkich wskazowek :x :x :x

duzo informacji, ostrzezen i bledow ,zadne nie jest zwiazane z Mozilla znaczy sie w tym okienku co sie pojawilo nie zostala uzyta nazwa przegladarki(bo w koncu zwiazane z nia to moze byc duzo :mrgreen: :mrgreen: )

(Tomek Zamlynny) #14

a czy funkcje DAP masz wy艂膮czon膮 :?:

(squeet) #15

Odinstalowanie ca艂kowite Mozilli Firefox to nie jest taka 艂atwa sprawa... Zr贸b w ten spos贸b:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 492#411492

I dopiero teraz instalujesz, w zmienionej lokalizacji

(Szfagier5) #16

odinstalowalem FF(rowniez tym sposobem )w taki sposob ze najpier uzylem programu odinstalowywujacego(your Uninstaler 2006) a pozniej reczne usunolem wszystko co ma nazwe firefox lub mozilla z komputera .

ciekawostka jest to ze musialem cos ominac i w tym siedzi pewnie moj problem -mam ciagle swoje ustawiania i ten sam wyglada FF -jakies rady ??

(matiit) #17

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 492#411492

Zr贸b tak jak jest tu nic nie zmieniaj !!