FireFox2.0 a IE7. Nie działają niektóre strony

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego, niektóre strony nie działają w IE7, a w FireFox 2.0 normalnie się otwierają? Szukałem teog tematu na foruma ale nic nie znalazłem.

Dla przykładu:

strona http://www.sonyericsson.com nie działa w IE7 a FireFox2.0 działa.

To samo z forum 4programers…

A pamiętam, że na początku tak nie było…

Od razu mówię, że kasowanie cookies itp nie pomogło…

Moze mi ktos to wytlumaczyć?

A co nie działa ??

A no właśnie.

U mnie działa wszystko jak należy.

Bo badzIEwna przeglądarka nie potrafi poprawnie wyświetlać stron, które są napisane zgodnie ze standardami. Zobacz sobie ten test:

http://www.webstandards.org/files/acid2/test.html

Najlepiej wychodzi pod Operą, ale Firefox też sobie radzi. O IE (nawet v.7) może nie będę wspominał. :frowning:

Nie dziala, oznacza nie łąduje się. Znaczy długo się ładuje, ale efektem tego jest błąd: ‘Nie można znaleźć strony…’

P.S. Nie mówie, że wszystkim ma nie dzialać tylko, że mi nie działa…

Czy tak jest od zaistalowania IE7

(tzn czy po zainstalowaniu było OK)

To nie tak. Ten problem pojawił sie stosunkowo nie dawno. IE7 wyszlo pol roku temu chyba (powiedzmy). A problem pojawił się 2 miesiące temu…

A nie zmieniałeś przypadkiem ustawień User-Agenta?

Nie. Nie zmieniałem żadnych ustawień związanych z UserAgent.

Moim zdaniem Microsoft rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę kampanię promocyjną dla swojej najnowszej linii produktów, której “okrętem flagowym” jest Vista. Z tej przyczyny wszyscy Ci, którzy mają system operacyjny MS Windows XP będą coraz częściej odczuwali niedogodności związane z brakiem najnowszego systemu operacyjnego ze stajni Billa Gatesa. Mógłbym to porównać do sytuacji z lat 90. XX wieku, kiedy królował Windows 98 i nagle powstało Windows ME - największy bubel jaki kiedykolwiek widziałem na oczy (w kategorii systemów operacyjnych).

Bo na dobrą sprawę - na moją wiedzę - nie ma oficjalnego wsparcia technicznego dla IE 7 dla użytkowników systemu Windows XP, czyli np. mnie :slight_smile:

wszystko jest ok strona działa szybciej niż pod foxem pozdrawiam .wiec problem jest z twoim softem niż ze stronami

Złączono Posta : 28.05.2007 (Pon) 12:36

jest oficjalna dla użytkowników systemu windows a ie jest integralnym składnikiem systemu więc jest po prostu jeden support . więc widać twoja wiedza jest bardzo niska

Zły przykład…

W tym wypadku - opinia zupełnie bez pokrycia…

e71c6346a250d6fcm.png

W takim razie, pytanie do moderatorów : mogę wkleic logi z HijackThis albo ze SilentRunners w tym temacie i poprosić o sprawdzenie? Czy musze zakładac nowy temat?

wklej proszę w tym temacie :slight_smile:

Zatem proszę o sprawdzenie:

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 19:11

Czy może ktoś sprawdzić te logi?