Firewall do NAV 2006

(Djmario2) #1

Jaki polecacei firewall .ktory dobrze zgrywal by sie z Nortonem antivirusem 2006 ??

(Jharla) #2

Norton Internet Security i najlepiej 2006

(Djmario2) #3

YaSam wiesz bo ja mam originalnego NAv 2006 i nie chce zmieniac na NIS,moze da sie dobrac jakiegos firewalla ??

(aero) #4

A po co polecasz jeszcze zakup nowego softu koledze, który juz kupił antyvir a potrzebuje jeszcze firewalla ?? :twisted:

ja ci polecam darmowy kerio, ew. kaspersky antihacker

(Djmario2) #5

ie7 ok dzieki to wybiore kerio :slight_smile:

(Fernando) #6

Ja kerio niepolecam bo strasznie "Dziurawy" lepiej wes sobie ZA

(Djmario2) #7

Kamilek123 he i kogo tu posluchac ,moze masz na to jakies argumenty ?

(aero) #8

Najpierw byś powiedział , co programistą jestes, że wiesz ile dziur ma program ?

:hahaha: lepszego wyboru nie miałeś ?

Jak byś się troche oczytał, to byś wiedział , że np. norton z ZA nie koniecznie ładnie pracuje, ja miałem takiego konfiga i system non stop się restartował po uruchomieniu pulpitu, to samo jest jesli dany kaspersky antywirus i ZA, dlatego zastanów się co polecasz zanim napiszesz, a do pakmana bież kerio, z ZA będziesz miał problemy przy nortonie, wiem z własnego doswiadczenia

Złączono Posta : 09.04.2006 (Nie) 20:28

PS. czytałeś chociaż komentarze odnośnie tego programu ??

jak chcesz więcej opini o tym zwykłym firewallu zone alarm to poczytaj forum specjalistyczne http://www.wiruszone.net/forum a przekonasz się że za nie jest taki dobry na jakiego wygląda

(adam9870) #9

Wg. Mnie żaden darmowy firewall nie jest dobry. Ani ZA ani Kerio, ale gdybym miał te dwa do wyboru to wybrałbym ZA.

Dobrze zgrywał się będzie z Twoim nortonem zapewne Norton Personal Firewall 2006

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=84&id=1351 :wink:

(Djmario2) #10

ie7 widze ze sie orietnujesz , jeszcze jedno pytanie kerio czy norton personal firewall ?

(Sam Fisher) #11

ja polecam norton personal firewall :wink: dobra wykrywalność ataków no i skutecznośc ich blokowania :wink:

(aero) #12

Z tych dwóch oczywiście tylko norton personal firewal