Firewall NIS 2005

Siema mam mały problem mianowicie z Norton Internet Security 2005 jest tam firewall ale niestety nie zamyka mi wszystkich portów :!: inne prog wskazuja mi na włamanie jakimś torojanem. Czy moge używać dwóch firewalli

:-o a jak nie to czy jest jakiś program który skutecznie zamknie niektóre proty oprócz WDC :smiley: :sciana: :help: a może norton może :smiley:

Jeżeli miałeś włamanie, to lepiej pozbyć się tego świństwa z dysku :roll:

Dlatego wrzuć zestaw logów (Hijack + Silenta - opis w przyklejonym) :slight_smile:

Nie można używać dwóch (gryzą się), ale zawsze możesz wyłączyć tego w NIS i zainstalować nowego :slight_smile:

Silenta nie wkleje bo nie moge Aplikacja nie została poprawnie zainicjowana :smiley: ale dobra będzie dobrze

No i mamy tego trojana…

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Wklej screena błędu przy uruchamianiu Silenta :slight_smile:

nic mi norton nie wykrył grożny?? udało mi sie odpalić silenta może tu też :shock: ??

Wykonaj moje wyższe polecenia. Dopiero po tym daj log z Silenta + Hijacka :slight_smile:

Ot kosz

To nie chat, jak wykonasz to co masz wykonać, wklejasz oba logi :?