Firewall

(Peterr28) #1

Witam!

Wczoraj wgralem do mego XP SP2 jest wszystko ok ,ale Firewall teraz blokuje mi overnet :frowning: jest opcja w firewalu ze mozna odblokowac overnet i gg ,tak uczynilem ale i tak overneta blokuje nadal .

Wiec prosze doradcie moze zle odblokowalem firewala albo doradcie moze innego fire zamontowac ktory by nie blokowal overneta.

Myslalem o Kerio...??

pozdrawiam

(123448) #2

Kerio, Sygate, Tiny itd. dost臋pne sa na http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=55 (napewno nie blokuja overnetu je艣li ty tego nie chcesz). spr贸b贸j odinstalowa膰 i zainstalowa膰 ponownie Sp2, mo偶e to co艣 pomo偶e.

(Roseng) #3

Mia艂em to samo i przeszed艂em na SP1 i mcafee.

(Peterr28) #4

dlaczegi radzisz odistalowac i na nowo zainstalowac?? Jest wszystko ok tylko moge sciagac z overnetu przy wylaczonym firewalu .

(123448) #5

dlatego 偶e mo偶e jakie艣 niedociagni臋cie by艂o podczas instalacji, ale jak m贸wisz 偶e jest dobrze to good :wink:

(Peterr28) #6

OK dzieki za rady sprawdze te Firewale ktore mi podales :smiley: i zobaczymy co i jak .

pozdro

(123448) #7

ale wydaje mi si臋 偶e b臋dzie lepiej jak zostaniesz przy Sp2 bo ten ma艂y problemik z tym overnetem to nie jest pow贸d 偶eby np. odinstalowa膰 go. natomiast co do podanych firewalli ; sa one dobre , chyba najlepszym jest Kerio...

(Peterr28) #8

Ja wlasnie chce zostac przy SP2 tylko ten firewall :-o potzrebny mi taki zeby overnetu nie blokowal

(123448) #9

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=55 - to tutaj napewno znajdziesz co艣 dla siebie :slight_smile:

(Peterr28) #10

No jestem znowu ,wiesz moze jak go skonfigurowac teraz zeby overnetu nie blokowal??

Zainstalowalem Kerio.

(Swirus18) #11

Mo偶esz wy艂膮czyc Firewalla w

Panel Sterowania ---> Narz 臋dzia Administracyjne -----> Us艂ugi ---> Zapora Systemu !!

Zatrzymaj us艂uge i ustaw na r臋czne i bedzie oki :slight_smile: Ja u偶ywam Pandy Internet secirin i te偶 mam sp2.

(Peterr28) #12

Czy ktos sie orientuje w Firewalu Kerio ??Jak odblokowac overnet ,jakos sie tam gubie no i czy wogule idzie odblokowac ??

Z gory dzieki

(Nif666) #13

Konfiguracja->Ochrona Sieci->Filtr Pakiet贸w ->Dodaj->

1. [*:wqyqrsxt]Opis -> jaki艣 opis - np Overnet :wink: