Firma Bankowa Żagiel - opinie

Chciałbym wziąść laptopa w Softonie na raty, dlatego chciałbym się dowiedzieć, czy ta firma bankowa Żagiel jest dobra…?

NIe chodzi mi o oprocentowanie, tylko tak z grubsza.

tak nie miałem [ja i moi rodzice] z tą firmą żadnych problemów, można brać. :slight_smile:

u mnie w domu było kopowane sporo urządzeń na raty w żaglu i raczej warunki niezłe i problemów nie było

Tyle że za byle opóźnienie w spłatach nawet śmiesznych rat potrafią nasłać na ciebie windykatora. Raczej polecam inne instytucje tego typu np Cetelem Bank, przynajmniej nie robią takich numerów żeby za kilkunastodniowe opóźnienie wpłaty 50 zł nasyłali kogokolwiek na chatę bez wcześniejszego ponaglenia.

Jeżeli terminowo będziesz spłacał to ŻADEN BANK TOBIE NIE STRASZNY. A jeżeli zamierzasz spóźniać się z zapłatą to najlepiej przy kredycie odrazu określić kiedy cię stac na spłate ( którego dnia) Wtedy zapewne unikniesz problemów. Moja mama wiele razy korzystała z usług żagla i zawsze nie było najmniejszych problemów. No może raz- co przysłali jej po zakończeniu że nie spłaciła jednej raty ale przysłała im kserokopie dowodu wpłaty i jeszcze przeprosili więc nie może narzekać na ten bank.