Firma Mailingowa

Heja wszystkim, ja sie chciałem upewnić, przed założeniem konta, czy ta stronka jest wam znana i jaką ma renome? jeśli ktoś zna, firma mailingowa zielonymail , polega na zarabianiu kasy przez odbieranie maili itp. bardzo bym prosił jakieś info, co wiecie o tym itp. z góry śliczne dzięki :wink:

naiwniaku… biedaku :?

hehe, ja sie chciałem tylko upewnić:P a tu mi od naiwniakó mówią :stuck_out_tongue: no to co polecasz? :stuck_out_tongue:

iść do normalnej, uczciwej pracy.

Takich jak te akcje polegające na odbieraniu maili było tysiace i niestety wszyscy sie potem na tym przejechali.

Bo to kit kolego. ;]

Jesteś kolejny który dał się nabrać na złote góry za odbiernie maili.

To wszystko jedna wielka sciema :-x

Nie wiesz to nie pisz :?

Firma płaci,ale zarabia się bardzo wolno,złotówe miesiecznie bez poleconych to możes zarobisz,ale jeśli będziesz polecał firme wtedy możesz troche zarobić,ale trzeba mieć ich bardzo dużo żeby chociaż zbierać na jedną wypłatę miesięcznie…

:x :x :x :x :x :x

To nawet na sól do chleba nie zarobisz.

Czyli jednak:

Przeczytajmy na stronie głównej -

  • Dziennie - 1-4 maile zwykle o wartości 1 gr.

  • Minimalna wypłata - 30 PLN = 3000 gr

Innymi słowy - otrzymując nawet 4 maile dziennie, to

wypłatę otrzymasz po 750 dniach , czyli po dwóch latach.:frowning:

Jeżeli nawet dołożysz do tego jeszcze inne możliwości,

to i tak niezbyt ciekawie to wygląda

Chyba nie ma nic dziwnego w tym stwierdzeniu :stuck_out_tongue:

Bo mnie nie zaskoczył - może zbyt dosdnie, ale szczerze :stuck_out_tongue:

Tu nie chodzi o to że zapiszesz się do tej jednej firmy i będziesz klikał,jeśli chcesz wejść to zapisujesz się do kilkunastu firm w tym także z niskim minimum 5 zł. albo bez minimum,ale jeśli vilargo nazbiera sobie poleconych wtedy może troche zarobić :wink: