Firma Packard Bell - Opinia

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat tej firmy, jeśli chodzi o produkcje laptopów. Szukałem w wyszukiwarce lecz nie udało mi się znaleźć tematu poświęconemu tej marce lecz tylko pojedyncze wypowiedzi. Mam świadomość, że jest to ‘‘nowa’’ i ‘‘nieznana’’ firma, lecz czy odstaje ona od reszty :?: . Posiada ona całkiem interesujące ceny laptopów w porównaniu z konkurencją i czy jest to spowodowane ‘‘słabą’’ jakością czy po prostu logiczną polityką z zamiarem wejścia na rynek laptopów, w końcu każdy jakoś zaczyna. Z tego co wyczytałem do tej pory to są problemy z serwisem. Czy ten problem dalej występuje, czy może sytuacja się już poprawiła :?: Istnieją opinie użytkowników, że musieli odsyłać swoje laptopy w celu naprawy ale zastanawiam się czy jest to zjawisko aż tak częste :?: Myślę, że na tyle użytkowników internetu (fora) zawsze znajdą się tacy nieszczęśliwcy, i to posiadający laptopy z różnych firm w tym renomowanych, których taka konieczność dotknęła, sam posiadam znajomych chwalących dana marke a inni gdy ją słyszą przeklinają :slight_smile: Moje pytanie brzmi więc co Wy sądzicie o tej firmie, czy ktoś ma jakieś doświadczenia lub konkretne rady? Dodam, że jestem ‘‘zainteresowany’’ kupnem laptopa PACKARD BELL LM86, widziałem go ‘‘na żywo’’ i prezentuje się całkiem przyzwoicie, dla mnie wykonaniem nie odstaje od reszty - takie jest moje pierwsze wrażenie. Czekam na odpowiedzi :slight_smile:

Acer - jak Acer - a że w nieco ładniejszym opakowaniu … :wink:

Witam, Jestem posiadaczem Packard bell TJ75 zakupionym w Vobis 3 miesięcy temu i nie mogę narzekać. To prawda komputery te są produkowane przez firmę Acer ale to w cale nie znaczy ze są bezwartościowe. Wszystko działa tak jak powinno działać więc nie będę się rozpisywał:)

Więcej o PB http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=28022&st=140

Ta “nieznana i nowa” firma jest jedną z pierwszych firm komputerowych na amerykańskim rynku.

http://en.wikipedia.org/wiki/Packard_Bell

przechodziła liczne transformacje, teraz okazuje sie że mają udziały w Acerze, czy też Acer u nich.

Pieron by się wyznał w tych “ichnich” fuzjach.

Osobno był Packard, osobno Bell, potem było Hewlett Packard, czyli obecne HP.

W większości przypadków takie działania mają na celu wykiwanie fiskusa.

Czy ktoś ma jeszcze jakieś informacje i opinie na temat tej firmy :slight_smile: :?: