Firmowe Buty

Witam , zbliża sie lato więc czas kupic nowe bucisze :] wiec poszedlem do “zaufanego” sklepu i niestety , zamkniety i przeniesiony nie wiadomo gdzie , nie w tym problem , bo sklepow z butami jest w cholere duzo , bardziej chodzi o moj rozmiar buta 47-48 , wiec w normalnych sklepach nie ma takich rozmiarow , wiem bo juz przeszukalem caly wroclaw , i nie pozostaje mi nic innego , jak kupic buty firmowe (zawsze bylem przeciwnikiem butow pumy , adidasa , reeboka albo nike) ale niestety , musze cos kupic , i moje pytanie , ktore buty (mowimy o cenie do 200zl , nie pogielo mnie jeszcze zeby 300zl dawac za kawalek sklejonej gumy) tzn z jakiej firmy czy to puma , nike , reebok , adidas sa buty najlepiej wykonane , najwygodniejsze itd itp . wg was , czekam na porady :]

spróbuj poszukać w jakiejś Galerii i udaj się do butiku CCC fajne i tanie buty tam można znaleźć :slight_smile: i rozmiarów spory wybór :slight_smile:

wiem wiem ,bylem w CCC i nic ciekawego nie znalazlem , to jak z tymi firmami :>

wygodne są nike air chikara :stuck_out_tongue:

chodze w takich już od 4 lat i nie zamierzam zmieniać :stuck_out_tongue:

zaopatruję się na allegro :slight_smile:

najważniejsze dla jest to że są wygodne oraz mają stonowany design .

wazne zeby byly lekkie i przewiewne ;p

Ja bym polecił jakieś Adidasy z systemem AdiPRENE.

To jaka firma, to jest bez różnicy. I tak wszystkie są robione na Taiwanie ;/

własnie , dlatego sie boje wydawac 200zl na buty , ktore moga sie rozwalic w kazdej chwili , tak jak kolega mial :]