Firmware do mp4


(Jakub W1) #1

Witam.

Nie wiem czy dałem w dobrym dziale ale chyba tak. Mam problem, kupiłem mp4 (no name) na allegro, chodziła do czasu skasowania w wgrania nowych piosenek. Po tym włączała sie ale już coś lekko sie zawieszała aż pewnego wieczoru przy włączeniu pokazała sie klepsydra :shock: i nic wiecej ciągle klepsydra przy podłączeniu do komputera nadal jest klepsydra. Komputer widzi nowy sprzęt ale nic więcej :? . Szukałem na forach i się okazało że chyba coś zepsułem w firmware i jeśli to możliwe wgrać nowy. Ale teraz główne pytanie skąd tu takie oprogramowanie ściągnąć?? Oczywiście są różne strony ale na nich nie ma akurat do tego "modelu". Na jednym z forum znalazłem instrukcje jak odczytać jaki mam numer płyty no i znalazłem: SAMSUNG 746 K9LAGO8 UOM PCBO szukałem i szukałem firmware do niego i jakoś nie moge znaleść. :expressionless: znalazłem zato że taka właśnie płytke ma mp4 Ximpro ale nie wiem czy to w czyms pomaga :? . No i teraz moja prośba znalazłem jakieś programy do wgrywania firmware ale nie wiem czy są dobre. I prosiłbym o podanie ewentualnie jakiegoś firmware i opisu jak to wgrać :wink: Ja wcześniej nie miałem okazji wgrywać lub w ogóle coś robić z firmwarem a więc jestem w tym zielony :roll: za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje :slight_smile:


(Kabuto1378) #2

dostałeś z mp4 płytkę, może na niej jest program do aktualizacji firmwar-u.

może na tej stronie znajdziesz rozwiązanie

http://www.s1mp3.org/pl/docs_deadrec.php#top


(Jakub W1) #3

no właśnie nie dostałem tylko odtwarzacz, kabel i słuchawki. Na tej stronie już byłem i nie ma tam tego firmaware do tej mp4 (chyba że źle szukam) ale raczej nie ma :?


(Kabuto1378) #4

może tu http://www.mympxplayer.org/image-vp45787.html

Jeżeli na gwarancji to oddaj jeżeli nie to masz pecha :frowning:


(Longhorn2009) #5

Gdybyś mógł to podaj linka do tego “odtwarzacza mp4”

P.S>Rada na przyszłość - nie kupuj no name.


(Jakub W1) #6

wiem już że nie warto kupywać no name no ale dajcie spokój 8gb za 185zł :o no kto by sie nie oparł 8) tu macie tą aukcje: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=314441687 oczywiście ta mp4 nie wygląda tak jak na aukcji ale to szczegół … :expressionless: zrobiłem zdjęcie już z tą klepsydrą : http://images25.fotosik.pl/178/33e1c9b6ff6912abmed.jpg


(Kabuto1378) #7

nie chciałbym cię obrazić więc nie napisze kto by się nie oparł. Z daleka śmierdzi oszustwem/kantem/tandetą.

Jak uzbierasz więcej kasy (ok. 350) proponuje mój sprzęcik Meizu M6SP.


(Jakub W1) #8

heh ok rozumiem :stuck_out_tongue: no ale jak już mam tą tandete to może jeszcze uda sie z tym coś zrobić ??


(Kabuto1378) #9

Próbuj szkoda tych 2 stówek. Możesz zadać pytanie na http://forum.mp3store.pl/. Może ktoś doradzi/wie jak naprawić.


(Kabuto1378) #10

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic522643.html