Flash + Firefox - wtyczka co chwila się wysypuje

Mam spory problem z Flash’em, zaczął się około miesiąc temu. Zarówno player jak i Firefox w wersji najnowszej. Przeglądając strony prawie co chwila otrzymuję błąd o tym, że Flash przestał działać prawidłowo i wszystkie okna zaczynają mi “mrugać”. Zdeinstalowałem wczoraj do zera Firefoxa jak i Flash’a, zainstalowałem ponownie, bez rezultatu, problem nadal istnieje. Co jeszcze można tu zrobić?

Najnowszy Flash to 11.4.402.278 tego masz?

Problem występuje na jakiejś konkretnej stronie z flashem czy na wszystkich korzystających z flasha?

Firefoxa możesz zresetować do ustawień domyślnych, Pomoc—> Info dla pomocy technicznej i po prawo przycisk resetu

Flash w tej wersji co napisałeś, wszystko uaktualniane na bieżąco… Co do stron nie ma żadnej reguły… i nie ma co tutaj reklamy co pewnym portalom robić :wink: 2 na 5 wejść stroną z flashem (filmikiem z yt czy wczytywaniem miniatur na alledrogo) kończą się posypaniem… zresetowanie Firefoxa nic nie daje skoro wczoraj wyczyściłem go do zera i zainstalowałem ponownie…

Taka sytuacja jak opisujesz występowała na Flashu 11.3, z 11.4 problemów być nie powinno…

Zaktualizuj sterowniki od grafiki, bo może masz jakieś problematyczne

Na IE też się Flash sypie? Przetestuj na Internet Explorer czy tam innej przeglądarce

http://www.nsanedown.com/?request=57232098 ściągasz, usuwasz posiadany - flash uninstaller -dp główna, czyścisz komp ccleanerem i instalujesz dwa ściągnięte ze strony .www

Wróciłem do wersji 10.3 i jest święty spokój…

Dzisiaj dosłownie przed chwilą zobaczyłem szary tajny ekran ( dostępny dla bardzo nielicznych) z którego wyszedł agent służb specjalnych Adobe i powiadomił mnie, że mam misję do spełnienia na rzecz swoją i Adobe

misja jest tajna, specjalnego znaczenia dzięki której zwiększy się bezpieczeństwo mojego komputera i pod groźba śmierci lub ujawnienia obciążających mnie danych pozyskanych przez

agenta Adobe muszę zaktualizować flash do wersji 11.4.287

Służby specjalne państwa Adobe informują: używanie starszych wersji flash jest niedopuszczalne i niebezpieczne.

Wolę działającą przeglądarkę niż to “bezpieczeństwo” najnowszej wersji. Pewnie nie dożyję jutra, ale mówi się trudno…