Flash player - co i jak?

(Kubuś) #1

Witam!

Mam dość trywialne (zapewne dla większości) pytanie i sytuację. Nie mniej jest ona dość istotna, przynajmniej dla mnie...

Miałem zadanie w szkole przygotować prezentację na lekcję fizyki. Zrobiłem to, jednak w formie strony internetowej. Użyłem wielu elementów stworzonych we Flashu. Są one bardzo ważne i budują szkielet witryny i całego projektu. Za 2 dni mam przedstawić wyniki mojej pracy na lekcji. Tu pojawia się moje pytanie...

W domu strona świetnie się wyświetlała, gdyz miałem zainstalowane wszytskie wtyczki i flash playery... W szkole najprawdobobniej nie będzie tego oprogramowania, a komputer, na którym wyświetlę projekt nie będzie podłączony do internetu i nie ściagnę potrzebnych rzeczy...

Moje pytanie brzmi: " Gdzie mogę ściągnąć wszystko co potrzebuje przeglądarka IE, by wyświetlić Flasha na stronie i nagrać to sobei na płyte i z niej zainstalować to oprogramowanie...?" Szukałem w wielu miejscach, jednak zawsze znalazłem owe playery, które instalowały się od razu - nie pobierały się tradycyjnie...

Proszę o pomoc...

to bardzo ważne...

Mam nadzieje ze przedstawiłem sytuację jasno...(wiem ze to zagmatwane...ech..)

Pozdrawiam

(Clubbasse207) #2