Flash Player nie działa prawidłowo

Witam. Mam problem z Flash Player od kilku dni nie działa prawidłowo. Często korzystam ze strony weeb.tv wszystko działało normalnie aż do pewnego razu, od tamtej pory telewizja nie może sie połączyc z flash playerem, rozmawiałem z pomocą techniczną na tej stronie, sprawdzałem wszystkie porty, firewall’a oraz odinstalowywałem antywirusy na drugim komputerze działa wszystko normalnie więc problem z dostawcą internetu tez odpada. W tym samym czasie zauwazyłem rownież problemy z youtube (ładuje sie tylko kilka pierwszych sekund przy każdym filmiku) oraz z ipla rownież nie chce się połaczyc (ipla na windows 8 ). Jakieś porady? wklejam logi z Otl.

 

http://wklej.org/id/1246882/

doodle2 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy.

Dodatkowo na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

  1. Jaka przeglądarka?

  2. Jaka wersja Flash Player?

  1. Mozilla Firefox

  2. Wersja 12.0.0.43