Flash Player - Problemy z YT, płynnością działania

Witam,

Mam problem z Flashem, na YouTube gdy włączam tryb pełnoekranowy film nie jest płynny lecz klatkuje, natomiast w gierkach typu flash występuje opóźnienie. Testowałem na różnych przeglądarkach. Zmieniałem także efekty wizualne w systemie, by zapewnić najlepszą wydajność. Włączyłem tez odtwarzacz YT na HTML5, taki sam rezultat co z Flashem. Dodam, ze sterowniki mam najnowsze. Poniżej przedstawiam potrzebne dane:

Model: Asus Eee PC 1005HA

System: Windows 7 Starter 32-bit

Procesor: Intel Atom N270 - 1,6GHz

RAM: SO-DIMM DDR2 2GB

Grafika: Mobile Intel® 945 Express Chipset Family - 256MB

Flash Player: Adobe Flash Player 11.5.502.149

Przeglądarki:

  • [*:jr8z7z4o]Opera 12.14

Pytanie takie: Czyja to wina? Hardware czy Software? :slight_smile:

Hej,

Obstawiam, że to wina hardware’u - netbooki mają to do siebie, że są bardzo słabiutkim sprzętem. Generalnie w czasie odtwarzania plików na full screen’ie sprawdź wykorzystanie procesora poprzez menadżer zadań - jeśli cały czas masz 100% wykorzystanie, to potwierdza to odpowiedź o winie słabego sprzętu.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ewidentna wina procesora.

wczesniej to wystepowało?

jak tak to wina sprzetu.

Procesor niedomaga.

Sprawdź starszą wersję Flasha, wersja 10.3

Cześć

Ja miałam taki problem w Firefoxie. Odinstaluj wszystkie Toolbary (Ask itp.)

Powinno śmigać

W wersji Adobe Flash Player 11.5.502.149 miałem ~70% użycia procesora. :slight_smile:

Zainstalowałem tą wersję pomogło, ale co jakiś czas (~10s) przycina się. :slight_smile: Może by jeszcze starszą wersję zainstalować? :slight_smile:

@Tm-k:

Tak jak napisałem wyżej miałem najnowszego Flasha. :slight_smile:


Podsumowanie dla tych co by szukali rozwiązania:

Hej,

:arrow: Pytanie, czy testowałeś zużycie na tym samym materiale wideo?

:arrow: Czy zużycie mierzone było w czasie uruchomienia materiału w trybie pełnoekranowym?

Pozdrawiam,

Dimatheus