Flash tnie się, ustawia stałą wartość MHz dla GPU

(Nobek0107) #1

Tną się filmiki na np YT na firefox czy IE. Właczając cos we flashu GPU i pamięć idą na 400MHz i 900MHz z jakichs minimalnych i aktywność bliska 0%. Włączam furmarka i dalej takie wartości 99% aktywności. Wyłaczam zakładke z włączonym filmikiem i nagle Taktowanie skacze do max ustalonego przeze mnie, Furmark ma duzo lepsze wyniki. Kiedy znowu włącze coś we flashu znów taktowanie spada a klatki z furmarka lecą na łeb. Tną sie wszystkie filmiki które używaja flasha. Moja stara nokia n8 lepiej ogarnia YT przez cuteTube nie mówiac już o HTC na androidzie gdzie hula wszystko jak trzeba na właczonym flashu. Co z tym robić? Czysty system, zainstalowałem wczoraj. 4rdzenie AMD 2.8 GHz, 3GB RAM, Radek 5770

Z góry dzięki i pozdro :wink:

-- Dodane 29.05.2013 (Śr) 4:51 --

Przeszukałem milion opcji. Wyczytałem trochę w necie i nic się nie dowiedziałem. Ciągle pytania czy aktualne oprogramowanie i dobre łącze.

Pomogła zmiana planu zasilania ze zrównoważonego na wysoka wydajność. Teraz flash chodzi jak ma chodzić a taktowanie wzrasta z minimalnych tylko przy dużym flashowym obciążeniu. Pomogło mimo ze mowa o PC. Nie kasuje wątku, może komuś się przyda.

-- Dodane 30.05.2013 (Cz) 1:11 --

Znowu lipa. Wy.ierdole to wszystko w piz.u. :evil:

-- Dodane 29.10.2013 (Wt) 6:55 --

Chrome który ma wbudowana wtyczkę flash ogarnia już świetnie.