Flash w smartfonie do 1000zł


(Mlynek) #1

Jako, że na smartfonach nie znam się wcale, bo takiego nigdy nie miałem zakładam ten wątek.

Otóż szukam smartfona do max 1000zł który będzie obsługiwał flasha, abym mógł od czasu do czasu pograć w gry flashowe właśnie, głównie chomi mi tutaj o grę goalunited.

Byłem już praktycznie przekonany co do Samsunga Galaxy Ace ale z tego co wiem nie obsługuje on flasha.

Wolałbym smartfona max 3,7cala, ale czy są takie z flashem? Wiem że obsługuje go Samsung Galaxy S ale to już spory smartfon.

Z góry dziękiza poradę


(Kamil321) #2

Flasha obsługuje HTC Desire, ja swojego kupiłem za niecałe 800zł na allegro. Igła, chociaż oznaczony jako używany. Wrzuciłem mu od razu Cyanogena i filmy na youtube oraz gry latają wystarczająco płynnie.


(Soblux) #3

Z ekranem max 3,7 cala i płynną obsługą flasha będzie ciężko. Tak właściwie to chyba tylko htc desire, ewentualnie samsung galaxy s (4 cale), ale większej różnicy to właściwie nie ma, ok. 3 mm. Radzę Ci osobiście wziąć do ręki taki telefon i przekonać się czy taki wymiar odpowiada. Też kiedyś tak myślałem, że ponad 4 cale to dużo, ale w końcu kupiłem sobie Sensation (4,3") :wink:


(sla17) #4

Mi się wydaje, że lepszym wyborem będzie Samsung Galaxy S. Możesz ewentualnie poczytać o Motoroli Defy, ale jak z flashem jest nie wiem, wiem tylko że coś jest poblokowane, że trudniej się modyfikuje :smiley: