Flash w smartfonie do 1000zł

Jako, że na smartfonach nie znam się wcale, bo takiego nigdy nie miałem zakładam ten wątek.

Otóż szukam smartfona do max 1000zł który będzie obsługiwał flasha, abym mógł od czasu do czasu pograć w gry flashowe właśnie, głównie chomi mi tutaj o grę goalunited.

Byłem już praktycznie przekonany co do Samsunga Galaxy Ace ale z tego co wiem nie obsługuje on flasha.

Wolałbym smartfona max 3,7cala, ale czy są takie z flashem? Wiem że obsługuje go Samsung Galaxy S ale to już spory smartfon.

Z góry dziękiza poradę

Flasha obsługuje HTC Desire, ja swojego kupiłem za niecałe 800zł na allegro. Igła, chociaż oznaczony jako używany. Wrzuciłem mu od razu Cyanogena i filmy na youtube oraz gry latają wystarczająco płynnie.

Z ekranem max 3,7 cala i płynną obsługą flasha będzie ciężko. Tak właściwie to chyba tylko htc desire, ewentualnie samsung galaxy s (4 cale), ale większej różnicy to właściwie nie ma, ok. 3 mm. Radzę Ci osobiście wziąć do ręki taki telefon i przekonać się czy taki wymiar odpowiada. Też kiedyś tak myślałem, że ponad 4 cale to dużo, ale w końcu kupiłem sobie Sensation (4,3") :wink:

Mi się wydaje, że lepszym wyborem będzie Samsung Galaxy S. Możesz ewentualnie poczytać o Motoroli Defy, ale jak z flashem jest nie wiem, wiem tylko że coś jest poblokowane, że trudniej się modyfikuje :smiley: