flashFXP wolno wrzuca pliki na serwer

czesc

nie wiem czy dobry dział wybrałem ;/

ale mam pytanie ponieważ mam wersje Trial programu FlashFXP i jak z niego korzystam to on strasznie wolno wrzuca pliki na serwer … pojedyńczo i w ogóle … strasznie to długo trwa … czy jest na to jakaś rada ?

a może znacie jakiś lepszy klient ftp który by miał podstawowe funkcje, ustawianie Chmod itd …?

total commander darmowy polecam, może masz w tle włączony jakiś program P2P? Lub serwer do ftp Ci zawala, jeśli to darmowy serwer ftp dos tron to nie ma się co dziwić

1. A jaką masz prędkość łącza (nie download, ale upload)?

2. Może to wina serwera? Co to za serwer?

3. Total Commander nie jest darmowy. Darmowy jest FreeCommander lub FileZilla.

Ja korzystam ze SmartFTP Home. Udało mi się kupić licencję w wakacje, gdy złotówka stała wysoko i zapłaciłem śmieszne pieniądze jak za taki program. Program wręcz rewelacyjny i bezkonkurencyjny w swojej kategorii.

1. A jaką masz prędkość łącza (nie download, ale upload)?

2. Może to wina serwera? Co to za serwer?

3. Total Commander nie jest darmowy. Darmowy jest FreeCommander lub FileZilla.

Ja korzystam ze SmartFTP Home. Udało mi się kupić licencję w wakacje, gdy złotówka stała wysoko i zapłaciłem śmieszne pieniądze jak za taki program. Program wręcz rewelacyjny i bezkonkurencyjny w swojej kategorii.

chce postawić strone na osemka.pl

mam neo 1 Mbit/s

Aha. Piszesz, że strasznie wolno wysyłasz pliki na serwer. A z jaką prędkością? Bo dla Neo 1Mbit maksymalna prędkośc wysyłania to 32kB/s

predkość to max 10 … ale chodzi mi głównie o to że wysyła je pojedyńczo co strasznie dlugo trwa …

W takim razie zainteresuj sie SmartFTP. To jedyny klient ftp, którego używałem i który umożliwia przesyłanie kilki/kilkunastu plików jednocześnie.