FlashGet 3.3 nie integruje się z Internet Explorer 8

Witam, nie wiem czemu ale FlashGet 3.3 nie integruje się z Internet Explorer 8. Pobrałem jakimś cudem z strony producenta, gdyż na DP jest starsza wersja podpisana jako nowsza.

Na stronie producenta czytam.

Q.The “Download All By FlashGet” and “Download using FlashGet” options don’t work?

A.1.Reinstall FlashGet and then run FlashGet again. Restart your browser. Also make sure you don’t install FlashGet in a directory containing non-English characters.

2.Reinstall IE browser.

Czyli

Q. Opcje “Pobierz wszystko za pomocą FlashGet” i “Pobierz używając FlashGet” nie działają??

A.1.Reinstaluj FlashGet i uruchom go ponownie. Uruchom ponownie swoją przeglądarkę.Upewnij się, że nie instalujesz FlashGeta w katalogu zawierającego nie-angielskie znaki.

2.Reinstaluj swoją przeglądarkę.

Z tym że u mnie niema tych opcji w ogóle. I nie pomaga, żadne z podanych działań.

Może ktoś wie, jak rozwiązać ten problem, gdyż występuje on u każdego. Oraz jak pozbyć się tego okna z logo programu, tego przeźroczystego przesuwnego (na niektórych screenach widziałem, że można) oraz jak ukryć okno z reklamami??

Koniecznie musisz korzystać z najnowszej wersji? Bo np. 1.96 jest dużo lepsza, ma więcej opcji, reklamy blokuje się jednym kliknięciem, ma pełne spolszczenie i “strefę zrzutu” też się banalnie wyłącza…

1.96 jest dobra, choć tłumaczenie nie jest idealne. Podobno może się zamienić w Trojan Downloadera, choć mnie się to nigdy nie zdarzyło. Chciałem poprostu sprawdzić jak działa wersja 3.3.

Wersja 2 (nieoficjalna, bo nigdy nie było jej na stronie producenta) też nie integruje się z Internet Explorer 8

Czekam wciąż na waszą pomoc