FlashGet i Adware w nim

Mam platna odmiane tego programu i nie odczuwam zadnych przykrosci zwiazanych z wyskakujacymi reklamami. Skanowalem roznymi skanerami system i czysto. Ostatnio przetestowalem nowe scanery on-line i tak: Trend Micro Hause wykryl mi zekomo pelno szkodliwych wpisow w rejestrze odnowszacych sie do plikow FlashGet’a, McAfee znalazl Adware w C:\Program Files\FlashGet\Jscastch.dll, no i Pestpatrol uznal calego FlashGet’a i wpisy z nim zwiazane za zagrozenie. Takze moje pytanie to czy rzeczywiscie wersja platna jest czysta od syfu i czy to nadwrazliwosc scanerow.

P.S. prosze o odpowiedz na pytanie a nie proponowanie innych akceleratorow.

Przy instalacji podałeś że masz wersje płatną. Wtedy podobno nie instaluuje tych plków.

Poprostu FlashGet zawiera albo instaluje ze soba moduly adware które odpowiadaja za wyswietlanie reklam nie stanowia one jedank zagrożenia dla komputera .

W wersji komercyjnej nie powinien.

Nie ma dwóch odmian FlashGeta wersji z reklamami i bez. Poprostu jesłi nie chcemy zeby program wyswietlał reklamy wpisujemy kod i nie wyświetla jednak moduły odpowiedzialne za reklamy zostają w systemie.

Eyeofstorm To stego co zrozumialem to uwazasz, ze FlashGet po rejestracji staje sie nieszkodliwy. A alerty skanerow wynikaja stego, ze nie wiedza, ze maja do czynienia z zarejestrowana (nieszkodliwa) wersja.

What registering will get you:

# A registration code emailed to you.


# Your code will remove the advertising banners and shareware reminder windows.


# BONUS: For the foreseeable future, all upgrades to FlashGet will be FREE to registered users.


# Unlimited free Email support.


# You'll be supporting good software and provide more incentives to make FlashGet an even better program.

Faktycznie nawet pełna wersja programu posiada w sobie syf, i nie ma odruznienia od darmowej i pełnej wersji, instalaka jest taka sama i w każdej występuje szkodnik a posiadanie pełnej wersji nie wiąze się z usunięcie syfu dalej pozostaje.