FlashGet nie sciaga plików

Mam wielce frustrujacy problem z FlashGet v.160. Gdy chce sciagnac plik przy pomocy tego programu wyskakuje blad o nazwie "Socket Error=10061 polaczenie odrzucone. Co 5 sekund powtarza próbe laczenia, ale blad ciagle sie powtarza i tak za kazdym razem na kazdej stronie internetowej. lacze sie z internetem przez kablówke, lacze jest tak wolne jak modem analogowy wiec musze korzystac z FlashGeta. Bardzo prosze o pomoc.

To jest normalna systuacja we FlashGecie, a spowodowana jest ona czesto tym, ze za duzo ludzi proboje czesto sciagac dany plik. Sproboj sciagnac normalnie prze IE i tez napewno nie dasz rady poniewaz sa jakies ograniczenia w sciaganiu.

Dziekuje ze odpowiedziales ale z pewnoscia to nie to IE sciaga pliki bez zastrzezen tylko, ze wolniutko okolo 3kb/s. Próbowalem na róznych plikach i róznych stronach, ale blad jest wciaz ten sam.

może masz źle skonfigurowany program (chociaż jeśli wszystko jest ustawione domyślnie nie powinno byc problemu)

być może administrator sieci źle skonfigurował serwer, lub firewall nie pozwala na takie połączenia - tak czy inaczej skontaktuj się z administratorem - łaski nie robi i musi ci pomóc w końcu za coś kasę bierze od Ciebie :slight_smile:

Nie wiem czy to jest wazne ale po prawidlowym skonfigurowaniu kont w Outloku 2003 jak i Expres poczty nie da sie wysylac poniewaz nie chce laczyc z serwerem POP3 byc moze to wina operatora, jezeli ten problem jest powiazany z FlashGetem to sie skontaktuje z operatorem, ale jezeli to nic nie da to moze ktos ma inny pomysl na rozwiazanie tego problemu?

nie używasz u siebie na komputerze żadnych firewall’i ??

z tego wynika, w moim przekonaniu, że wina leży po stronie administratora

…Bardzo często Flash get nie ściąga z ftp.'ów - u mnie się zwykle wywala bez podania przyczyn

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Skontaktowałem się z Adminem sieci i poradził mi bym odinstalował antywirusa bo to on jest przyczyna problemu. Facet miał racje uzywalem G Data AntyVirenKit Pro 2004 gdy go odinstalowalem FlasGet zaczął działać, ale niewpełni dzieli plik na 5 ale tylko jeden “kanał” działa i ściąga pozostałe 4 zgłaszają błąd typu “421 Too many connections from your IP address.Goodbay” albo " 331 User name okay. Give your full Email address as password" i kilka innych nigdy nie używałem FlashGeta więc nie wiem co to oznacza.

Niektore pliki tylko mozna 1 “kanalem” ciagnac. Tak niestety jest i bedzie zapewne.

To takze zalezy od stronki - czy zezwala na wiecej niz 1 polaczenie z danego IP