Flashget

obraz nedzy i rozpaczy jak to przyspieszyc? poza dodawaniem segmentowm wiem ze stac to na o wiele szybszy transfer

speed6lw.gif

A jakie łącze kolega posiada??

poa tym tranfer nigdy nie bedzie wyzszy niz to co oferuje serwer, z ktrego kopiujesz

FlashGet jest beznadziejnym programem… i nie przez reklamy które można usunąć jeżeli się SPyBotem zeskanuje komputer…

Mam złącze 256kb/s i Flash Get ściągał wykorzystując tylko połowę łącza… Jednakże jak miałem wcześniej 128 to ściągał dobrze… nie byłą to wina żadnych ustawień … Mam teraz Free Download Manager i sobie chwalę ten programik… nie dzielę plików na kilka kawałków bo to głupota… ciągnie mi znakomicie jeżeli jest plik w jednym kawałku ściągany…

Polecam

mozesz rozwinac ten temat?

bo mi nie raz zdarzylo sie miec wieksze transfery przy kopiowaniu z podzialem pliku na czesci… np. nie dzielac kilknascie kilo, a przy podziale na 4 - 5 czesci maks na laczu 1Mbit.

przy okazji tez wole uzywac FDM albo WellGet

Wręcz odwrotnie. :smiley:

Ja mam pol megowe lacze flashgeta zarejestrowanego i nie mam reklam i transfer taki jak moje lacze.

co polecacie do calodobowych zdzieran? moze to? http://www.freedownloadmanager.org bedzie?

Program, o którym mówisz jest OK. FlashGet jest też ok, tyle że Adware.

Zobacz też na b. dobrego WellGet lub np. LeechGet.