FlashGot nie wykrywa programu do ściągania plików

Ostatnio automatyczna aktualizacja zainstalowała mi nową wersję FlashGot’a. Niestety nie wykrywa on programu WellGet, którym ściągam pliki, a co za tym idzie w oknie pobierania gdzie zawsze mam do wyboru: “zapisz na dysku” lub ‘FlashGot’ ta druga opcja jest nieaktywna. Mam także najnowszą wersję WellGeta.

W oknie programu FlashGot mam coś takiego:

dde94121e5490329.jpg

W tej liście jest WellGet, wybieram go, określam lokalizację ale to nic nie daje. Po kliknięciu OK i ponownym otworzeniu znowu jest ten napis.

Spotkał się ktoś z takim problemem. Jaki inny polecicie do firefoxa programik, który rozpozna WellGeta?

Kliknij przycisk Dodaj i wskaż plik wykonywalny WellGeta.

Coś mi się wydaje,że wtyczka FlashGot nie jest kompatybilna z nowymi wersjami Firefoxa,to się objawia problemami z zapamiętaniem menadzera pobierania

ja mam najnowszego firefoxa i mi działa flashgot

może zainstaluj najnowszego flashgota

Napisałem, że automatycznie mi uaktualniło FlashGot’a i jak biorę przycisk dodaj i wskazuję ścieżkę to program tego nie zapamiętuje.

Może spróbuj wyłączyć automatyczne wykrywanie menedżera pobierania. Dopiero wtedy wybierz go ręcznie.

Ewentualnie możesz jeszcze odinstalować FlashGota “w pełni”, tzn. w pliku usuń wszystkie wpisy zawierające frazę FlashGot ( na wyłączonym Firefoksie! )

C:\Documents and Settings\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles.default\prefs.js

Następnie zainstaluj ponownie FlashGot.

Problem rozwiązany. Udostępniono nową wersję programu i teraz wykrywa WellGet’a

Mi pomogła instalacja FlashGota 0.7.7 i przywrócenie ustawień domyślnych Firefoxa