FlashGot pobierz wszystko! i FireFox NIE DZIAłA

mam zainstalowaną wtyczkę FlashGot, która współpracuje z FlashGetem i mój problem polega na tym, że nie działa prawidłowo opcja “FlashGot-pobierz wszystko!”. nie wyświetla mi się jedno okno z LISTą ELEMENTóW do pobrania, w którym mogę sobie zaznaczyć to, co mnie interesuje, tylko FlashGet zaczyna otwierać kilkanaście lub kilkadziesiąt okien (w zależności od ilości elementów do pobrania), w których za każdym razem musiałabym określać ścieżkę zapisu i wybierać “OK”. Oczywiście FlashGet powoduję spowolnienie pracy całego komputera i muszę go (komputer) restartować. Zaznaczam, że z IE rozszeżenie to pracuje prawidłowo, czyli LISTA jest wyświetlana, zaznaczam elementy i wszystkie są zapisywane w tym samym miejscu. Ok. miesiąc temu robiłam reinstalację Windows i od tego czasu mam ten problem, wcześniej wszystko działało bez zarzutu. KIlkakrotnie instalowałam różne wersje FF i FlashGota, jednak problem nie znika. Proszę o pomoc, nie chciałabym rezygnować z FF.

Nie podałeś wersji wtyczki, spróbuj zaktualizować Firefoxa, wtyczkę, Falshget-a.