Fm 2007 czy dobry wybór?

Pewnie, że są. Ale prawie wszystko masz aktualne… :wink:

Złączono Posta : 09.12.2006 (Sob) 11:59

Tylko nie wiem czemu u mnie Ronaldinho ma numer 14 a nie 10? Wie może ktoś?? :roll:

Ja uważam to za błędne myślenie :wink:

Zawsze dobierałem zawodników do taktyki nie odwrotnie.

Barca jest na tyle mocnym (finansowo) zespołem, że może pozwolić sobie na przebudowe składu.

Grałem kilkoma zespołami i zawsze tą samą taktyką (Koeln [2 miejsce, 4 miejsce i 2 runda LM, 2 miejsce i ćwierćfinał PUEFA], reprezentacja Urugwaju [na Mundialu wyszłem z grupy z Anglią, Japonią i Grecją ale przegrałem z Hiszpanią 1:2 która potem została mistrzem, 3 miejsce Copa America], Boca Juniors [mistrzostwo Apertura i Clausura, zwycięstwo Copa Libertadores, półfinał Copa Sudamericana], Valladolid [8 miejsce w lidze ;)], obecnie gram Olimpique Marseille i reprzezentacją Kamerunu narazie bez znaczących osiągnięć) wszystko w jednej grze, mam rok 2012.

mztswk a wiesz może czy można zmienic komuś numerek na koszulce?? :slight_smile:

Można, na początku każdego sezonu jest taka możliwość zmiany.

A jakoś potem? Bo już mam 7 mecz ligowy i chce zmienic numer Ronaldinha. mztswk a jakiego treningu używasz? :slight_smile:

Raczej nie, bo tak było Fm 2005 i 2006.

Gram w FM 2006, nie wiem jak jest w 2007.

http://www.centrumcm.org/czytaj.php?got … D=8&ID=623

Dobry

A jest na tej stronie trening może w FM 2007 bo nie umiem znalezc… :?:

Ronni_92 , a jaki budżet ma FC Barcelona? :smiley:

JA kiedyś próbowałem grać w Football Manager 2006. Myślę sobie: “grałem w Ligę Polską Manager to jakoś dam radę”, niestety ilość informacji i konieczności ustawienia milionów dupereli powaliła mnie na łopatki i zrobiłem uninstall. :frowning: Jednak menadżery to nie jest mój ulubiony gatunek gier. :frowning:

Ronni_92 i krzychu13 , litości, bo za chwilę, czytając ten temat, będę wiedział o FM 2007 wszystko nie widząc jej na oczy (przynajmniej od strony Barcy) :lol:

A tak na serio, nawiązujac do pytania w temacie - grałem w LPM, Championship Manager i Football Manager i muszę przyznać, że ta ostatnia jest najlepsza. Więc jak ktoś lubi takie zabawy w tabelki, transfery i inne duperele, to się nie zawiedzie.

A jak ktoś nie próbował, to ostrzegam - potrafi “wessać” na dobre :slight_smile:

Najgorszy jest początek sezonu… Zawodnicy nie są tak wytrzymali jak w trakcie sezoniku :? Teraz gram od początku, to musze dobrze trening ustawic :slight_smile:

Co masz na myśli? Grafika tabeli Primiera Division? :?

:?

:hahaha:

Bo ta gra jest tylko dla prawdziwych twardzieli.

Po co Ci muzyka ??

Jak mu brakuje muzyki to niech sobie puści na kompie i gra… (tak jak ja ;] ) Nic nie stoi na przeszkodzie :slight_smile:

:expressionless:

Doniu zacznij od lektury regulaminu dobrze ci to zrobi bo ja będzesz pisać takie posty to długo tu niezabawisz.

Jeżeli chodzi o gre nie jestem fanem menadżerów ale mój kuzyn który uwielbia tego typu gry to FM 2007 uważa za króla i zrobił sobie ołtarzyk na tą gre :stuck_out_tongue:

No przeczytałem i dlaczego mam tu długo nie zabawić? :o ??

Pozdrawiam - Doniu 8)

Ja tak samo ;]

Ronni_92 , a ile trwa jeden mecz?

Tzn? Czasu w FM 2007 czy normalnie na nas czas?