FM 2007 edytor czasu rzeczywistego

otóż gram sobie w fm i prezes zażyczył sobie kupna klasowych zawodników…gram Interem, Moratti kupił Luis Garcie z Liverpoolu za 24,5 mln euro, ale on mi niepotrzebyn jest. Mam FM modifier ale tutaj nie ma chyba takiej opcji zeby go spowrotem przeniesc do Liverpoolu…? prosze o pomoc

Zaraz, zaraz. Przecież odpowiedzialność za transfery powinien mieć manager. Może masz wyłączoną opcję dotyczącą decydowania o transferach zawodników.

no ale jest tez tak w wiekszych klubach, ze w okienku transf. prezes moze zarzadac sprowadzenia do klubu klasowych zawodnikow. Jesli nic nie zrobie w tym temacie, to on sprowadzi kogo bedzie chcial - i tak mi Moratti zrobil; mam FM Modifier 2.12 i nie wiem jak cofnac taka zmiane, oddac spowrotem zawodnika, a najlepiej zmienic zdanie prezesa :mrgreen: jesli sie da

Nie możesz, dokonać zmiany barw klubowych. No cóż tak oszukiwać się już nie da. Grasz Interem więc pewnie budżet masz spory, poszukaj dobrego zawodnika. Polecam Andersona z FC Porto, albo Nani z Sporting Lizbona.

dobra, spoko, dzięki