FM 2007 - złe spolszczenie

Wiatm. otóż mam problem z Football managerem 2007. A mianowicie mam spolszczenie które zajmuje ok. 14 Mb i jest ono jakieś złe, ponieważ niespolszczyło mi całej gry. Jest tylko spolszczona częsc napisów i wogule.

Zainstalowałem gre koledze i spolszczenie to samo co ja mam i mu spolszczyło idealnie dosłownie wszystko. Niewiem czemu tak jest???

Orginalna wersja jest profesjonalnie spolszczona.

Jakbyś miał orginalną gre to nie miałbyś takich problemów.

:o Czyli każda gra spolszczona przez gracza jest piratem?

A może kupił sobie np: w Anglii a spolszczenie sobie ściągnął z internetu.

slawek90 proponuje odinstalować grę, usunąć wszelkie pozostałości po niej, oraz przeczyścić rejestr jakimś programem np: jv16 i instalacja od nowa. Może to pomoże.

Ps. Stronom internetowym ze spolszczeniami do gier i programów, mówimy zdecydowane NIE :stuck_out_tongue:

slawek90 skąd masz grę?

Zmień tytuł tematu na konkretny

OT-y KOSZ

Jak mam zmienić tytuł PO PIERWSZE !!

Umiecie troche mysleć??? Skoro musze zainstaloweać spolszczenie to ta gra nie jest oryginalna! !!

Odinstalowywałem chyba z 5 razy i usuwałem pozostałości wszystkie i dalej jest to samo…niewiem co mam robić…I niezadawajcie mi takich głupich pytań: “Skąd masz tą gre?” nikt przy zdrowych zmysłach niekupuje gier ze sklepu mając internet w domu! !!

slawek90 na początek proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Polecam lekturę --> http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Następny taki temat czy “teksty”, które zaprezentowałeś, spowoduję, że wylecisz z tego forum z hukiem :twisted: