FN+F8 nie działa Samsung RF511

(Itq5) #1

Witam, mam problem dzisiaj robiłem odzyskiwanie systemu przez konsole samsunga ponieważ system kiepsko działał, zrobiłem całkowite przywracanie z formatem. i mam pewien problem skrót fn+f8 zmieniający mi tryb komputera (easy speed up boost czy coś takiego) na bodajrze wolny normalny i super szybki przestał działać. na początku wszystko śmigało, ten skrót także. potem w trakcie instalowania setek aktualizacji z windows update, samsung update i pamiętam że było jeszcze coś jak "easy software installer" czy coś podobnego tam były różne aplikacje samsunga do ściągnięcia. w tym wspomniany program który odpowiada za zmiany trybu komputera przy użyciu kombinacji klawiszy fn+f8. niestety w trakcie instalowania wszystkiech tych aktualizacji sterowników itd komputer wymusił restart. po restarcie program samsunga już nie odpalił a kombinacja klawiszy przestała działać. na próżno szukałem go w windowsie czy internecie znalazłem jakiś samsung software manager a raczej easy software manager ale na komputerze nie chce się uruchomić, instalowałem także jakiś SW update od samsunga niestety on znajduje tylko aktualizacje pon win8 to ich nie instalowałem. instalowałem ręcznie easy speedup manager ale nie działa;/ może ktoś wie jak moge to naprawić i sprawić że ta kombinacja znowu będzie działać. jest mi to potrzebne poniewać w moim laptopie często wiatraki zaczynają dawać koncert i jest to lekko irytujące, a po zmianie na tryb silent tą kombinacją zwalniały, po chwili zmieniająć na tryb normalny także były już ciche przez kilka godzin... myślałem że może opcje zasilania zastąpią mi tę kombinacje jednak gdy zmieniam na tryb oszczędzania energi czy jaki kolwiek inny wiatraki dalej szaleją.. może nie umiem tego dobrze skonfigurować jednak wolalbym aby tamten skrót znowu działał