Folder nie do usuniecia

WTAM!

Mam pewien problem z folderem. Zainstalowalem darmowy programik i po uzyciu chcialem go usunac. Niestety bezskutecznie. Przy probie otwarcia wyskakuje okienko: “folder nie jest dostepny. Odmowa dostepu.”. Przy probie skasowania rowniez odmowa dostepu. Nie pomaga ani tryb awaryjny ani program KILLBOX (na rozne sposoby). Istnieje jakas inna skuteczniejsza metoda?? Z gory dzieki za pomoc. POZDRAWIAM!

Spróbuj tym: Unlocker

Co to za program?

Aircrack

Unlocker rowniez nie daje rady, probowalem juz wczesniej :confused: Inne pomysly??

mnie chyba kiedyś pomógł Linux Live z dostępem do partycji NTFS w trybie do odczytu i zapisu - a jeśli to system FAT32 to jeszcze lepiej

pewnie złapałeś jakiegoś śmiecia, sprawdź jeszcze czy jakiś dziwny programik nie siedzi ci w pamięci

Zastosuj DirectoryFixer.

No wiec directory fixer nic nie zrobil… I nadal nie da sie usunac folderu :confused: A jeszcze jedno nie wiem czy to ma cos zwiazanego z tym bledem. Zmieniaja mi sie ikonki od mojego komputeraz i moich dokumentow na jakies dziwne, jakies jakby stare 12 kolorowe :stuck_out_tongue: … Jakies pomysly??

Najpierw użyj komendy CHKDSK - viewtopic.php?t=46728

Heh… scandisk byl jednym z pierwszych rzeczy, ktore uruchomilem… Oczywiscie nic nie pomogl :confused: Wyglada na to, ze folder zostal jakos jakby zamkniety tak, ze nie mozna go ruszyc … POZDRO

Zobacz jeszcze - http://www.searchengines.pl/Kasowanie-n … 10662.html