Folder windows

Witam!

Mam pytanie, czy jest taka możliwość by wyłączyć to głupie powiadomienie jak sie wchodzi w folder windows lub system w WIN98. Chodzi mi o to by nie trzeba było ciągle naciskać “pokaż pliki”. Czasem jest to denerwujące.

Ja nie wiem ocb, w Xp (u mnie) za pierwszym razem tylko musialem “naciskac” “pokaz pliki”, pozniej juz automatycznie sie wszytsko odbywalo.

Jednak w WIN98 jest inaczej… niestety

Idzie to zrobic wejdz do folderu windows kliknij pokaz pliki a nastepnie widok->JAKO STRONE SIECI WEB i to wszystko :smiley:

nie ten dział przenoszę :arrow: Problemy

:arrow: nero

A nie lepiej skorzystać tak w ogóle z jakiegoś menedżera plików, typu Total Commander?

Poruszanie się po folderach w sposób jaki aktualnie czynisz jest bardzo nie wygodne.

A zatem, do wszelkich operacji na plikach/folderach polecam Ci wyżej wymieniony program.

Usuwam jako zbędny

Asterisk

Ja w sprawie widok->JAKO STRONE SIECI WEB, a mianowice nie moge tej opcji włączyć. Jak włącze to co chwila wyskakuje coś o skryptach i błąd w pliku file://C:\WINDOWS\web\folder.htt i pytanie czy chce kontynuować uruchamianie skryptów na tej stronie. Proszę o pomoc