Foldery Documents and Settings zablokowane po instalacji XP

Miałem problem z “niebieskim tłem” w XP wiec musiałem przystąpić do reinstalacji Windowsa leczy w moich dokumentach miałem ważne pliki. Zdecydowałem się zainstalować XP na partycji C:\ bez formatowania licząc, że odzyskam folder Moje Dokumenty. Wszystko się udało ale stare foldery z “Documents and Settings” po próbie otworzenia pokazują:

C:\Documents and Settings\Administrator

Odmowa dostępu

i to samo po kliknięciu na 2 folder “Administrator.DOM-FVBET9LHQBL”

Zawsze logowałem się i pracowałem na koncie administracyjnym. Czy istnieje jakiś sposób by odtworzyć te foldery? :frowning:

Sprobuj wejśc w tryb awaryjny na konto administartora. potem na danym folderze daj parwym, włąsciwosci i zabezpieczenia, potem zaawansowane. pokarze Ci się lista użytkowników komputera. Zmień tam uprawnienia i zaznacz na swoje konto żeby były wszytskie. Pisze to z pamięci, bo już nie mam XP tylko Viste. Też miałem podobny problem jak i w taki sposób udało mi się przjejąć je znow.

PPM na folder > właściwości > zabezpieczenia > zaawansowane > właściciel > klikasz na “siebie”, zaznaczasz “zmień właściciela dla …” > 2xOK

Wchodzi jeszcze raz w zabezpieczenia > wybierasz swój profil > klikasz wszędzie na zezwalaj > OK

Żeby ta zakładka się pokazała to musisz wejść w Opcje folderów > widok > oznaczyć “użyj prostego udostępniania plików” > ok