Foldery odpalają się w nowym oknie + bonus nie umiem opisać

(Dozpowaga) #1

Mój problem wygląda następująco, przed chwilą jakimś cudem zmieniłem opcje że jak otwieram folder to otwiera się on w nowym oknie, kiedyś też miałem ten problem ale przypadkiem po jakimś czasie znalazłem opcje żeby to naprawić. Teraz nie mam pojęcia gdzie to było i proszę o pomoc jak to wyłączyć. Dzieki z góry

(falcon89) #2

W menu start wpisz Opcje folderów, ogólne i zaznacz Otwórz foldery w tym samym oknie.

(Dozpowaga) #3

Dziwna sprawa, to nie pomaga ;D

(adam9870) #4

Pochodź po kartach Opcji folderów i wybierz Przywróć domyślne.

Jeżeli to nie pomoże, to przygotuj zestaw logów OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html, kliknij w znaczek wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poproś moderatora o przeniesienie do działu Bezpieczeństwo.

(Dozpowaga) #5

Zacząłem skanowanie, teraz poprosze modka :smiley:

@Edit ile to będzie trwało?

(adam9870) #6

Trochę potrwa, bądź cierpliwy, myślę że skanowanie nie zajmie więcej niż 15 min., cierpliwości.

(Agatonster) #7

ciuciuciuciu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(Dozpowaga) #8

Doszedł nowy problem, próbowałem przywracać system ale wyskakuje jakiś błąd.

http://imageshack.us/photo/my-images/826/dziwne.png/ to nowy problem

edit@ aha i skanowanie dalej trwa, wrzuce raporty jak się skończy

Ma ktoś jakieś pomysły? :< O co chodzi z tymi folderami? Skanowanie się wyłączyło, włacze przywracanie jeszcze raz.

edit2@ i klapa, przywracanie znowu nie pomyśle przez jakiś tam plik systemowy, jeżeli nic nie wymyślicie to oddam tego lapka do czyszczenia a przy okazji do naprawy tego tego :smiley:

-- Dodane 09.12.2012 (N) 14:27 --

refresh

-- Dodane 28.12.2012 (Pt) 20:47 --

refresh