Foldery odpalają się w nowym oknie + bonus nie umiem opisać

Mój problem wygląda następująco, przed chwilą jakimś cudem zmieniłem opcje że jak otwieram folder to otwiera się on w nowym oknie, kiedyś też miałem ten problem ale przypadkiem po jakimś czasie znalazłem opcje żeby to naprawić. Teraz nie mam pojęcia gdzie to było i proszę o pomoc jak to wyłączyć. Dzieki z góry

W menu start wpisz Opcje folderów, ogólne i zaznacz Otwórz foldery w tym samym oknie.

Dziwna sprawa, to nie pomaga ;D

Pochodź po kartach Opcji folderów i wybierz Przywróć domyślne.

Jeżeli to nie pomoże, to przygotuj zestaw logów OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html, kliknij w znaczek wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poproś moderatora o przeniesienie do działu Bezpieczeństwo.

Zacząłem skanowanie, teraz poprosze modka :smiley:

@Edit ile to będzie trwało?

Trochę potrwa, bądź cierpliwy, myślę że skanowanie nie zajmie więcej niż 15 min., cierpliwości.

ciuciuciuciu ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Doszedł nowy problem, próbowałem przywracać system ale wyskakuje jakiś błąd.

http://imageshack.us/photo/my-images/826/dziwne.png/ to nowy problem

edit@ aha i skanowanie dalej trwa, wrzuce raporty jak się skończy

Ma ktoś jakieś pomysły? :< O co chodzi z tymi folderami? Skanowanie się wyłączyło, włacze przywracanie jeszcze raz.

edit2@ i klapa, przywracanie znowu nie pomyśle przez jakiś tam plik systemowy, jeżeli nic nie wymyślicie to oddam tego lapka do czyszczenia a przy okazji do naprawy tego tego :smiley:

Dodane 09.12.2012 (N) 14:27

refresh

Dodane 28.12.2012 (Pt) 20:47

refresh