Foldery zamieniły się w skruty-wirus

Witam

Mam problem, po odpaleniu tego linku (a raczej zawartości) http://tinyurl.com/photo-ODL3982-jpeg wszystkie foldery na dysku zewnętrznym zamieniły się w skróty… co zrobić?? Zarówno explorer jak i total commander widzi tylko skróty, nawet jak dam pokaż pliki ukryte, ale można wszystko otworzyć wpisująć ścieżkę z palca( a właściwie tylko foldery bezpośrednio na dysku zewnętrznym, bo głębiej drzewo folderów jak już się wejdzie jest ok)

Ma ktoś pomysł jak to odkręcić i pozbyć się na dobre złośliwego oprogramowania, które się gdzieś zagnieździło bo avast kilkakrotnie mnie pytał o odpalenie jakiegoś programu z dziwna ścieżką i nazwą, ale kazałem mu blokować…

Przeskanuj Dr.Web CureIt! oraz Malwarebytes Ant-Malware.

Podaj log z OTL.

W międzyczasie przeszukałem wujka google i znalazłem temat “wirus z FB zamienia foldery na skróty na pendrivach” jako, że moj dysk zewnetrzny jest na USB zastosowałem się do zaleceń w tamtym temacie i po użyciu USBFix wszystko wróciło do normy… teraz skanuję kompa, żeby szukać jakichś pozostałości… ale jak anrazie nic nei wykrył antywirus :slight_smile: