Folie ochronne na LCD - Czy warto?

Mam pytanko:

Dzisiaj kupiłem folię ochroną na telefon:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=115907973

1. Czy ktoś miał taką folię?

2. Czy widać różnicę, tak jak twierdzi sprzedawca?

3. Czy niepotrzebnie wydałem Ka$ke?

:mrgreen:

Nakleisz to zobaczysz, ale jak widać na fotkach to ładnie się tel. potem świeci :slight_smile:

1,80 zł. to nie majątek, warto spróbować :wink:

Duda tak, ale ja kupiłem 3x takie folie i jeszcze wybrałem przesyłkę za 4,20zł po zależy Mi na czasie. Wiesz, zdjęcia są robione różnie tz. zauważ że jedne są robione normalnie, a drugie bardziej pod światło (może z tąd ten połysk?) otrzymam je to dam znać. Ale może ktoś już próbował tego to proszę o opinie.

Tak samo warto jak używać pilota do TV w worku foliowym 8)

Nigdy nie lubię być niewolnikiem przedmiotów.

Przedmiot ma mi służyć, a nie ja jemu

hehe zgadzam się z tobą fiesta, ja odrazu zrywałem te folie, ale kupić to to już jest przesada 8)

Popieram

proponowałbym jeszcze wsadzić klawiaturę do torebki foliowej żeby się nie kurzyła.

Ja jestem zwolennikiem zrywania od razu folii ochronnych.

Po prostu nienawidzę mieć telefonu w folią :? (wyświetlacz mało czytelny i w ogóle).

Oczywiście: warto mieć mieć taką folie tylko wtedy, jeśli kupiliśmy telefon dla zabawy i chchemy go w niedalekiej przyszłości sprzedać)

JA mam moto e398 od ponad roku i widać na ekraniku drobne ryski (ale tylko pod światło) ale nie żałuję iż zdjąłem folię.

Jak ekranik stanie się nieczytelny to co to za problem wymienić szybkę w telefonie (ok. 10 zł. taka szybka kosztuje).

A do takiej wymiany pewnie dojdzie za 2 lata a wtedy pewnie kupię sobie nowocześniejszy telefon :wink:

Chyba sie nie zrozumieliśmy

Tutaj nie chodzi o NOWY telefon z fabryczną folią danego operatora.

Ja posiadam telefon, i ma lekkie zarysowania i niestety nie kupisz samej

szybki do niego, dlatego zdecydowałem się na zakup tej foli. Jak twierdzi sprzedawca, jeśli wg. Instrukcji nakleimy folię, to nie będzie żadnych pęcherzy, brudek itp… Ona poprawia widoczność - Heh aju wspomniałeś o foliach prz Nowych telefonach? Ale ty porównujesz te folie naklejane byle by były z tą folią?

Trzeba kupić całą obudowę: koszt niewiele większy.

Jeśli zrobimy to dokłądnie to nie będzie ==> ale ryski zostaną ;]

a po pewnym czasie i tak ta folijka pewnie odpadnie

Chyba jak będziemy patrzeć przez lupe 8)

A tego to ni w ząb nie rozumiem :lol:

Zresztą trzeba powiedzieć że to głupie gadanie: przyjdzie folijka to sam zobaczysz: trzeba było się pytać przed zakupem ;]

Ja bym nigdy nie kupił żadnej folii ochronnej na wyświetlacz ;]

Nie ma problemu, znajdź do SPV C500 :mrgreen:

Czy to konieczne, widzę że sprzedający ma 3760 komentarzy w tym 7 Neg. i 7 Neu. więc widzę, że kupujący chwalą sobię jego folię Więc… ?

:szukaj:

:arrow:Tutaj masz te obudowy

:szukaj:

Popatrz :wink:

No nie wiem :roll:

Mówię o moto e398 aby potem mnie nie posądzono o plagiat :wink:

Cena samej szybki to 9.90

natomiast i w takiej cenie można dostać obudowe (chociaż częściej jest to 16.90)

Nie mówię tu o oryginalnej obudowie (bo na co skoro chcemy tylko szybkę?).

Orginalna obudowa motoroli kosztuje ok. 100 zł i w Polsce jest ją strasznie trudno zdobyć.

Witheld nie wiem czy jest u was takie coś podobnego jak u nas co nazywa się Stadion X-lecia.Zobacz na jakimś targowisku w Zielonej Górze.

To tym bardziej musztarda po obiedzie.

Uważasz że spod folii ochronnej zarysowania nie bedą widoczne :?

Można kupić zestawy do polerowania lekkich zarysowań, ale za ich jakość nie jestem w stanie gwarantować.

http://www.allegro.pl/search.php?string … ew=0&pay=0

a czy znacie takie pasty do tego żeby nie było rys na płycie?

Tak samo pic na wodę ;]

Czy jak ktoś Ci zrobi rysę na samochodzi kupisz taki preparat i po robocie? Nie! Oddajesz auto do lakiernika czy gdzieś tam.

Tak samo z telefonem: takim zestawem to najwyżej dziewczyny mogą sobie nóżki polerować 8)

A raczyłeś popatrzyć do linka na allegro który podałem powyżej :? :? :?