Foobar 2000

Mam problem z uruchamianiem niektorych mp3 w tym swietnym programie. Przy niektorych plikach muzycznych wyskakuje mi taka console:

Foobar.JPG

Kawalek sie nie odtwarza. Spotkal sie ktos z czyms takim :?:

Konsola zwykle oznacza, że plik jest uszkodzony.

Spoko, ale mp3 nie jest uszkodzona bo w WinAmpie (poswiecilem sie i zainstalowalem) normalnie sie odpala.

też tak mam i dlatego przerzuciłem sie media playera

A ja troche z innej beczki. Czy mozna znaleźć gdzies spolszczenie do foobara?

Z tego wynika, że ten plik jest .mp3 tylko z nazwy… Najpewniej jest to .wma z rozszerzeniem .mp3. Taka bolączka foobara2000. Za bardzo bierze sobie do serca rozszerzenie pliku, a nie “patrzy” w ogóle w nagłówki plików. Druga możliwość, że plik zmienił lokację od czasu dodania go na listę…

Nie wiem, czy mogę wracać do starych tematów, ale nie chcę zakładać nowego… Czy może mi ktoś pomóc, jak zmienić skórkę foobara i czy gdzies dostepne jest jego spolszczenie? Tata nie orientuje się w angielskim… :wink:

Pozdrawia Filozof

o spolszczeniu nie słyszałem, ale możesz poczytać o nim w naszym jęzuku tutaj -> http://foobar.polska.prv.pl/ , jest tam też opis jak zainstalować wtyczkę do skórek i same skórki :]

ponoć Tutaj jest jakieś spolszczenie do foobara które zrobił koleś z forum foobar’a. Ale jego recenzje są drętwe co możecie zobaczyć Tutaj mozecie je sciągnąc chociaż serdecznie nie polecam :slight_smile: