Foobar 2000

(Ks Kamilp Nr 8) #1

Mam problem z uruchamianiem niektorych mp3 w tym swietnym programie. Przy niektorych plikach muzycznych wyskakuje mi taka console:

Foobar.JPG

Kawalek sie nie odtwarza. Spotkal sie ktos z czyms takim :?:

(Profeto) #2

Konsola zwykle oznacza, że plik jest uszkodzony.

(Ks Kamilp Nr 8) #3

Spoko, ale mp3 nie jest uszkodzona bo w WinAmpie (poswiecilem sie i zainstalowalem) normalnie sie odpala.

(Jablek 88) #4

też tak mam i dlatego przerzuciłem sie media playera

(Irekoks) #5

A ja troche z innej beczki. Czy mozna znaleźć gdzies spolszczenie do foobara?

(system) #6

Z tego wynika, że ten plik jest .mp3 tylko z nazwy... Najpewniej jest to .wma z rozszerzeniem .mp3. Taka bolączka foobara2000. Za bardzo bierze sobie do serca rozszerzenie pliku, a nie "patrzy" w ogóle w nagłówki plików. Druga możliwość, że plik zmienił lokację od czasu dodania go na listę...

(filozof) #7

Nie wiem, czy mogę wracać do starych tematów, ale nie chcę zakładać nowego... Czy może mi ktoś pomóc, jak zmienić skórkę foobara i czy gdzies dostepne jest jego spolszczenie? Tata nie orientuje się w angielskim... :wink:

Pozdrawia Filozof

(inż. Piniol) #8

o spolszczeniu nie słyszałem, ale możesz poczytać o nim w naszym jęzuku tutaj -> http://foobar.polska.prv.pl/ , jest tam też opis jak zainstalować wtyczkę do skórek i same skórki :]

(Minio Dp) #9

ponoć Tutaj jest jakieś spolszczenie do foobara które zrobił koleś z forum foobar'a. Ale jego recenzje są drętwe co możecie zobaczyć Tutaj mozecie je sciągnąc chociaż serdecznie nie polecam :slight_smile: