Foobar jako domyślny odtw

Witam :slight_smile: Mam problem nie wiem jak zrobić żeby Foobar2000 był domyślnym odtwarzaczem audio na kompie.

W opcjach programu powinna być opcja do skojarzenia plików z programem jeśli nie można sobie poradzić wchodząc do panelu sterowania -> opcje folderów -> typy plików i samodzielnie zmienić domyślny program dla odpowiednich typów plików

No jakoś mi nie pomogłeś…

A jaki jest teraz domyślnym odtwarzaczem?

Jeśli Windows Media Player to w nim musisz odznaczyć interesujące Cię formaty plików.

Pozdrawiam

…jeżeli zaś winamp to wyłącz Winamp Agenta i usuń skojarzanie z plikami audio, a cóż jeszcze mogę Ci pomóc, przecież wszystko jest jasne

Winamp. ?

Ewentualnie w Foobarze2000 w settings są jakie ma pliki odtwarzać. Zaznacz te co Cię intreresują i nie zapomnij kliknąć apply czy coś takiego.

W Foobarze : File --> Preferences --> File Types --> ustawiasz do woli.

niesamowite ? naprawdę ? :o no popatrz ty …

mam Winampa ale na pewno musi być w foobarze opcja skojarzenia plików wystarczy trochę poszukać :stuck_out_tongue:

PPM na plik muzyczny >> otwórz za pomocą >> Wybierz program >> zaznacz Foobara >> zaznacz zawsze używaj wybranego programu do otwierania tego typu plików >> OK

:slight_smile:

oooo prosze bardzo- jeszcze prostszy, szybszy i tak samo skuteczny sposób na rozwiązanie problemu