Football manager 2012 problem z grą onlline

Witam mam taki problem z fm2012 że jak gram przez sieć ze znajomymi to strasznie wolno chodzi, przetwarza z 2-3 sekundowymi zawiechami a jak dojdzie do samego meczu to jest porażka, znajomi rozgrywają mecz w 3-4 minuty ja natomiast w 8-15… komputer wyczyszczony, defragmentacje zrobione, wirusów nie ma, procek i grafa się nie grzeją, wyłączony antywirus i zapory, wyłączone wszystkie programy, fm ustawiony na wysoki priorytet, sieć sprawna 6mb ping miedzy 15 a 30, wymagania sprzętowe zalecane przebijam 2 razy. ustawiona jest 1 liga z dużą bazą danych. jak gram singla 3 ligi duża baza danych wszystko śmiga dobrze, tak samo dobrze bez zacięć gram w cs i pro 2012… ma ktoś jakiś pomysł?

Najpierw zapodaj specyfikację komputera, system operacyjny na którym pracujesz, usługodawcę internetu i jego prędkość, jesteś hostem czy oni podczas gry ?

internet w orange stacionarny 6mb. hostem nie jestem, windows 7, 3gb ramu, procesor Intel pentium dual core 2 MHz grafika nvidia

jaka Nvidia ??

napisze wieczorem bo nie pamietam ale jest 2 raz lepsza niz wymagana

Dodane 29.03.2013 (Pt) 19:59

sorry pomyliłem komputery na tym mam ATI Mobility Radeon HD 4650

Dodane 29.03.2013 (Pt) 20:19

Więc?

Dodane 31.03.2013 (N) 12:02

Jak widać sprzęt jest ok, internet też ( gram w gry o wiele większych wymaganiach sprzętowych i graficznych mam ping około 15 i śmiga bez zacinek)

A może to wina samej gry bo słaba jest? albo stema?

i co? nic?