Form1.exe; problem przy wyłączaniu kompa

hej przy wyłączaniu komputera wyskakuje okienko zakoncz zadanie ‘form1.exe’ i dopiero jak klikne ‘zakoncz zadanie’ to komputer sie zamyka a bez tego nie chce sie zamknac :frowning:

Log:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

HijackThis:

Silient Runners:

usuń wpisy HJT

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

wszystko co skopiowales? czy tylko to co usówałem?

To co podałem :slight_smile:

gotowe… teraz wyskakuje form2 :frowning:

Logi są już czyste :slight_smile:

Zrób skan EWIDO po update :slight_smile:

Przeskanuj komputer programami Ad-aware SE Personal 1.06 oraz Spybot Search & Destroy 1.4

mam avasta wiec nie bede chyba instalowac to EWIDO ad-aware i spybot przeskanowalem, jest teraz form1 :frowning:

Zrób to, o czym mówie :slight_smile: To dla Twojego dobra, a avast z EWIDO w żaden sposób się nie gryzą :slight_smile:

dzięki wielkie! komp sie wyłacza nareszcie :wink: tylko troszke wolno :frowning: ale to juz pewnie temu ze jest zasypany troszke :frowning:

Przeczyść rejestr programemjv16.png

Opcje rejestru - Narzędzia - Czyszczenie rejestru - Po zakończeniu dajemy - Wybierz - Wybór specjalny - Pozycje które można bezpiecznie usunąć

skaner.gif

Użyj Windows Worms Doors Cleaner zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset kompa.

Poczytaj :

:arrow: Klik

:arrow: Klik

:arrow: Klik