Format Kompa,czyli-"8" problemów naraz

Siemka.Tak jak w temacie.Po:

1.Zrobiłem sobie dzisiaj formata i teraz jak wyłaczam kompa to na końcu(zamiast się komputer wyłaczyć) pojawia się komunikat “Teraz możesz bezpiecznie wyłaczyć komputer”.Wcześniej tego nie miałem tylko teraz po foramcie,wiecie może jak to moge zmienić ale już nie robiąc formata??

2.Zainstalowałem sobie “sidebar” z download dobreprogramy i wybrałem sobie pewny zegar i tło.Ale juz po ponownym włączeniu kompa jest standardowy zegar tego programu, i moje pytanie jest takie jak to zrobić żeby nastałe został już przezemnie wybrany zegar??

3.Zainstalowałem sobie “Vista Inspirat 2” i jak wiecie nie ma tam efektu aero glass więc ściągnołem sobie program “Fast Aero” i nie wiem co mam zrobić żeby zakażdym razem kiedy właczam kompa ten program sam mi się właczał a nie ja go muszę właczać??

4.Ściągnołem sobie fajne ikony.Ale nie wiem co mam zrobić żeby je zainstalować.Żeby za każdy razem nie zmieniać ikony np.pliku mp3 tylko ta ikonka moja była po każdy ściągniecu pliku mp3.Bo np nie wiem jak podmienić ikonke dla “Mojego Komputera” albo “Mojich dokumentów”??

5.Jak mam odinstalować Vista Visual Styles Pack 3.0??

6.Przy zainstalowanym programie “Fast Aero” nie zmienił mi się pasek startowy na aero glass i menu start jak moge to zmienić??

7.Komp coś ciężko się wyłacza i uruchamia ponownie,A można nawet powiedzieć że wogóle.Robie menu start,uruchom ponownie i nic.Jak mogę to naprawić??

8.No i ostatni punkt przy właczaniu kompa pokazuje mi się “Windows XP” a nie “vista” jak to mogę zmienić??

Proszę was bardzo,bardzo o POMOC!! :cry: :oops: :smiley:

Mój komputer -> Narzędzia -> Opcje folderów -> Typy plików

tam znajdujesz interesujący Cię typ pliku i wybierasz zaawansowane -> zmień ikonę -> przeglądaj i wskazujesz ścieżkę dostępu do twojego pliku z ikoną.

Prawy przycisk myszy na pulpicie -> Właściwości -> Pulpit -> Dostosuj Pulpit

tutaj wybierasz mój komputer, moje dokumenty itd. (według uznania), następnie zmień ikonę -> przeglądaj i wskazujesz ścieżkę dostępu do twojego pliku z ikoną.

Złączono Posta : 07.11.2007 (Sro) 14:35

Przerzuć skrót do tego programu do Start -> Programy -> Autostart

P.S. Trochę ortografii by się przydało :!:

PKP

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dzięki “Kojot”.Tylko że jak zmieniłem ikony tak jak pisałeś czyli przez Mój Komputer,Narzędzia itd. to teraz jak klikam dwa razy na bp. dysk “D” to mi się otwierokno wyszukiwania,jak to mogę zmianić??Ale i tak jescze prosze o nie zamykanie tematu bo nie mam jeszcze odpowiedzi na 5 pozostałych punktów.I bardzo PROSZĘ was o POMOC. :oops: