Format, Moja muzyka - odmowa dostępu

Siema wszystkim.

O to mój problem.

Sformatowałem dysk, normalnie, bez żadnych błędów. Po formacie, chciałem wejść w folder Moja muzyka, lecz ku mojemu zaskoczeniu, Windows wyświetlił mi okienko:

D:Moje dokumenty\Moja muzyka nie jest dostępny

Odmowa dostępu.

Co ja mam teraz zrobić?

Miałem tam kawałki, które nagrywałem przez siebie i z zakupionych przeze mnie płyt…

Najbardziej mi szkoda tej pierwszej części, czyli moich nagranych kawałków…

Pomocy…

Sprawdż czy masz prawa dostępu do tego folderu. Ppm na folder-zakładka “zabezpieczenia” -nazwa_usera lub użytkownicy. Jeśli nie masz to z konta admina musisz te uprawnienia dodać.

Ale ja jestem administratorem…

co masz w zakładce zabezpieczenia?

Nie mam zakładki zabezpieczenia, ale Udostępnianie… i nie ma tam nic wspomniane o użytkowniku…

Przypisz sobie prawa do tego folderu poprzez tryb awaryjny :slight_smile: lub poczytaj :slight_smile:

Narzędzia-opcje folderów-widok-odptaszkuj “użyj prostego udostępniania plików(zalecane0” i pojawi ci się zakładka "zabezpieczenia’. Napisz co w niej masz.

Złączono Posta : 01.07.2006 (Sob) 23:51

Jeżeli jest pusto to wejdż w "zaawansowane’-własciciel , zaznacz admina, zaptaszkuj na dole"zmień właściciela dla podkontenerów i obiektów , potwierdż i masz prawa dostępu. A jak chcesz dopisać jeszcze użytkownika to zrób tak: oczywiście w tej samej zakładce zabezpieczenia - dodaj- zaawansowane-znajdż teraz- i tu dodajesz użytkownika.

Proszę nie dublować porad. Jedna wystarczy.