Format- nic nie działa

Robie formata na kompie a teraz jestem na laptopie i gdy wybrałem gdzie na dysku ma zainstalować system (win XP HE) i po paru minutach pojawiło się okno że tam kreator musi zebrać informacje o mnie i kompie i jest przycisk dalej i nic mi tu nie działa klawiatura daje enter to nie idzie, myszka nie działa (jest to zestaw bezprzewodowy i zawsze gdy był pasek ładowania systemu to nie działał dobpiero gdy pojawiał sie erkan wyboru konta do zalogowania to tam dopiero mozna juz było poruszać myszką) i tam pisze czas do zakończenia instalacji 39 min to poczekałem ten czas i po 1h dalej to samo i nic nie działa

jest to mój 1 format ;/ tzn ja go robię 1 raz

myszkę i klawiaturę przewodowej nie mam, a żebym ją miał to muszę jechać na 2 koniec miasta do kolegi

czy jest jakiś sposób zeby dalej instalacja widnowsa mogła przebiegać czy muszę jechac po tą myszke i klawiaturę przewodową ?

Może w biosie trzeba aktywować klawiaturę na usb?

bo mam też przejściówkę pod PS/2 to ją podłączyłem, lecz nadal nie chodzi

pojechałem i wziąłem myszke i klawe i po podłączeniu nadal to samo, wcześniej zauważyłem że dyskietka była włożona i ją wyjąłem i co mam zrobić teraz ? bo restart kompa w trakcie formatu to chyba raczej kiepski pomysł