Formatowanie czy nie,.?


(Lukaszcze12) #1

mam parę pytań czy można wgrać nowa wersje programów bez formatowania laptopa oto one :

  1. realtek hight definition audio driver,.

  2. windows media player firefox plugin,.

3,. nvidia drivers,.

czy sa potrzebne wtyczki przy najnowszej mozilli firefox 3.5.7(pisza ze nie),.

czy jest potrzebny Adobe Flash Player 10,.


(kliszka) #2

Zacznę od końca :

  1. Adobe Flash Player: program do przeglądarek internetowych Internet Explorer oraz wersja dla Mozilla, Netscape, Opera i kompatybilnych, umożliwiającego wyświetlanie animacji w technologii Flash. Technologia ta umożliwia tworzenie front-endów multimedialnych aplikacji WWW, multimedialnych i interaktywnych interfejsów stron WWW, reklam online oraz krótkich i średnich filmów i animacji (w tym również interaktywnych).

  2. Mozilla Firefox to bezdyskusyjnie jedna z najlepszych przeglądarek stron WWW, Ponadto Firefoxa można dostosować do własnych potrzeb i upodobań stosując gotowe wtyczki i motywy, dostępne w serwisie addons.mozilla.com. - jak nie chcesz ...to nie musisz..

  3. nVIDIA Drivers to sterowniki do kart graficznych firmy nVIDIA, które pozwalają wykorzystać wszystkie możliwości układów w grach i multimediach. Nic dodać ,nic ująć..

  4. Windows Media Player plugin - wydany przez Microsoft dla użytkowników przeglądarek Mozilla Firefox. Umożliwia wyświetlanie osadzonych na stronach internetowych obiektów Windows Media na przykład w celu oglądania multimediów strumieniowych, co dotychczas mogło powodować spore problemy. Plugin działa na systemach Windows XP oraz Windows Vista. Podsumowując ,nie masz ..nie oglądasz...

  5. realtek hight definition audio driver - krótko - sterownik do Twojej karty dźwiękowej ,.....jak go nie ma to jest cisza....

  6. formatowanie dysku jest najbardziej przydatne jak zainfekujesz dysk ( dyski ) wirusem (-ami) , a nie możesz go usunąć innymi środkami. Formatowanie kasuje wszystkie dane na dysku (system, programy, gry, dokumenty, wirusy, po prostu wszystko) i zostawia go czystego.

Przed instalacją sterowników zalecane jest odinstalowanie starszych wersji ,które znajdują się na Twoim komputerze. Jedynie co możesz zrobić to zdefragmentować dysk na którym będziesz instalował sterowniki. W uproszczeniu można powiedzieć, że program ten służy do naprawy sektorów w zapisie plików na twardym dysku. :lol:


(waderr73) #3

ad.1 Możesz, tylko musisz odinstalować poprzednie sterowniki audio

ad.2 Możesz

ad.3 Możesz, tylko musisz odinstalować poprzednie sterowniki od grafiki

ad.4 FF sam cię poinformuje o konieczności zainstalowania potrzebnej wtyczki

ad.5 Jest potrzebny

Więc nie musisz nic formatować.


(Lukaszcze12) #4

kliszka -(einstein),dzieki za odpowiedz ale aż tak zielony to ja nie jestem,. tez o tym wszystkim poczytalem,.

i wole krotkie zwiezle odpowiedzi tak badz nie ale dzieki za szeroka wypowiedz,.

takie wlasnie jak pisze waderr73,. i dzieki mu za to niech moc będzie z toba,.


(Frog) #5

guru12 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif