Formatowanie dysku

Cześć

Mam problem z formatowaniem dysku w kompie. Dysk mam podzielony na dwie partycje i mam związane z tym pytanie: można sformatować te dwie partycje w jednym momencie? Wydaję mi się, że tak (jakoś spod biosu), ale sam nie wiem gdzie to znaleźć i jakie komendy wpisywać. Proszę o pomoc i szybką odpowiedź. Pozdrawiam

Nie można :slight_smile:

Jedna (nie systemową,sformatuj z pod systemu,) a (systemowa z plyty) :slight_smile:

sciąg sobie partition magik 8 i sformatujesz tym programem obie partycje w pierwszej kolejności D a pozniej systemowa C i włazysz płytke Windowsa i zaczniesz instalowac system lub w Dosie ale musisz go odpalić z botdisk-em

Ps lub tak jak pisze kolega wyżej

Maxiu to już dzisiaj po raz drugi dajesz plamy na forum, trzeciego razu nie będzie. :twisted: :twisted: :twisted:

http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=59&id=453 Fiesta jaki ty znowu widzisz problem

taki że jest to wersja demo która nie wykonuje żadnych zmian systemowych czy też innych. :? :roll:

dopiero uzyskanie pełnej wersji to umożliwia.

A dokładnie taki:

a może chodziło o ściągnięcie z półki sklepowej do koszyka :smiley: :smiley: :smiley: ale raczej nie o to chodziło :lol: :lol: :lol: :x

No niby można, ale tak w 90%. Bootuujesz z płyty Windows, i tam się all sprawdzi, jak bedziesz już przy wybieraniu partycji to je obie sformatuj, lub usuń i zrób nowe. Potem tylko z Windowsa prawoklik na partycji niesystemowej -> Formatuj -> zaznacz NTFS lub FAT32 (nie polecany) i OK, po około 20 sekundach już możesz korzystać z dysku D.